کشورهای اسلامی در برابر شهادت کودک معصوم در مدینه سکوت نکنند

قم- ایرنا -دفتر آیت الله لطف الله صافی گلپایگانی از مراجع تقلید روز یکشنبه با صدور بیانیه ای، ضمن ابراز تاسف و تاثر عمیق نسبت به شهادت کودک شیعی در شهر مدینه، سکوت مجامع بین المللی در برابر این جنایت وحشیانه را محکوم کرد و خواستار موضع گیری کشورهای اسلامی در این زمینه شد.

به گزارش ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی آیت الله صافی گلپایگانی، در این بیانیه آمده است : خبر بسیار ناگوار و غم‌انگیز شهادت کودک معصوم و مظلوم زکریّای عزیز در مهبط وحی الهی مدینه النبی(ص)را با تاسف فراوان دریافت کردیم. این جنایت دژخیمانه به وسیله شخصی که افکار پلید ضدّ اسلامی و ضدّ انسانی دارد، حاکی از خباثت افرادی به ظاهر انسان است که متاسفانه سالیان طولانی در حرمین شریفین و در مرکز نزول قرآن کریم و در جوار مرقد مطهّر پیامبر رحمه للعالمین مردم را به گمراهی و ضلالت و دوری از خداوند دعوت می‌نمایند.
بیانیه حاکیست: آیا ذره‌ای رحم و شفقت در دل ناپاک این افراد پلید که از حیوان هم بدتر هستند وجود ندارد!؟ چرا مجامع بین المللی و حکّام کشورهای اسلامی بخصوص عربستان در مقابل این جنایت وحشیانه سکونت می‌نمایند و با سکوت خود، این فاجعه را تایید می‌کنند!؟
این بیانیه افزوده است: ما با تسلیت این حادثه غمبار به پدر و مادر داغدار زکریّا که محبّ اهل بیت نبیّ صلّی‌الله علیه و آله و سلّم می‌باشند، از خداوند متعال مسئلت داریم که به آنان صبر جمیل و اجر جزیل در مقابل این مصیبت بزرگ عنایت فرماید و ظالمان و ستمگران در سراسر عالم را به سزای اعمال خود رسانده و داد مظلومان را از آنها بستاند؛ وَسَیَعْلَمُ الَّذِینَ ظَلَمُوا أَیَّ مُنْقَلَبٍ یَنْقَلِبُونَ.
در روزهای گذشته رسانه ها از شهادت کودک شیعه شش ساله پیش چشمان مادرش در نزدیکی شهر مدینه منوره خبر دادند.
7404/ 6133/

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال