بیمارستان فرهیختگان دانشگاه آزاد افتتاح شد

تهران- ایرنا- هم زمان با ایام مبارک دهه مبارک فجر و چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی بیمارستان فرهیختگان دانشگاه آزاد اسلامی با ظرفیت 200 تخت بیمارستانی با حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، رییس هیات موسس و هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی و رییس دانشگاه آزاد، افتتاح شد.

به گزارش گروه دانشگاه ایرنا، این بیمارستان به منظور رفع مشکلات آموزشی دانشجویان این دانشگاه صبح امروز (یکشنبه) با حضور سعید نمکی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، علی اکبر ولایتی رئیس هیات موسس و امنا دانشگاه آزاد و محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی و جمعی از مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی و وزارت بهداشت در تهران به بهره برداری رسید.
بیمارستان فرهیختگان به‌عنوان یک بیمارستان عمومی دارای بخش­ های تصویربرداری، پزشکی هسته ای، دیالیز، آزمایشگاه، داروخانه، آندوسکوپی، درمانگاه های تخصصی و فوق تخصصی، فیزیوتراپی، آنژیوگرافی، سالن های همایش، اتاق عمل، آی سی یو جراحی و جراحی قلب، مراقبت های ویژه قلب و نوزادان، زایمان، داخلی، جراحی مردان و زنان، اطفال و زنان و زایمان است.
بیمارستان فرهیختگان مجهز به پد هوایی است که برای خدمات‌دهی به اورژانس کشور در غرب تهران نیز آمادگی دارد. این بیمارستان در 10 طبقه و زیربنای 43000 متر مربع احداث شده است.
9465**1584

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال