همراه تئاتر فجر97؛

ظرفیت فروش برخی نمایش‌های تئاتر کامل شد

تهران - ایرنا - پیش‌فروش بلیت‌های سی و هفتمین جشنواره تئاتر فجر که از ظهر 19 بهمن ماه 97 آغاز شده بود در ساعات بعدازظهر ظرفیت برخی از نمایش ها کامل فروخته و تمام شد.

به گزارش شنبه شب خبرنگار فرهنگی ایرنا ، همزمان با آغاز نخستین روز از فروش بلیت(19بهمن ماه 97) نمایش های سی و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر فروخته و به اتمام رسید.
براساس اطلاعات واصله و همچنین چک فروش اینترنتی، بلیت های نمایش‌های او، خرده نان، مقدس، نامبرده، من دیگری است، یادداشت‌های یک دیوانه، دیالوگ در سرزمین عجایب، پسرها پسرند و زندگی در تئاتر به اتمام رسیده است.

** تئاتر فجر97 در یک نگاه

به گزارش ایرنا ،فروش بلیت نمایش‌های حاضر در سی و هفتمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر از روز جمعه 19 بهمن ساعت 12 برای عموم علاقمندان آغاز شد.
همچنین روند اختصاص بلیت به اهالی رسانه و مطبوعات هم اکنون از طریق ساز و کاری که پیش از این تعریف شده است از طریق همین سایت در جریان است.
پیش‌فروش بلیت نمایش های حاضر در جشنواره فجر از 19 بهمن آغاز شد و علاقمندان می‌توانند برای خرید بلیت به نشانی www.irannamayesh.com مراجعه کنند.
155 اثر در جدول برنامه‌ها در نظر گرفته شده، که از این تعداد 142 اثر ایرانی و 13 اثر خارجی به آن اضافه شده است.
همچنین 88 اثر در بخش صحنه ای، 26 اثر در بخش خیابانی، 10اثر در بخش رادیویی و 28 اثر در بخش دیگرگونه‌ها حضور خواهند داشت.
77 اثر شامل 54 درصد از آثار از تهران و 65 اثر دیگر شامل 46 درصد آثار از بخش استان‌ها هستند و متوسط سنی کارگردانان در جشنواره 36 سال محاسبه شده است.
سی و هفتمین جشنواره‌ بین‌المللی تئاتر فجر از 22 بهمن تا چهارم اسفند به دبیری نادر برهانی‌مرند برگزار می‌شود.
فراهنگ **7561 ** 1355**

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال