لیگ برتر فوتبال

سرمربی سپاهان در نشست خبری سکوت کرد

اصفهان - ایرنا - سرمربی تیم فوتبال سپاهان در نشست خبری حضور یافت و به علت اعتراض به کمیته داوران سکوت کرد.

به گزارش ایرنا، نشست خبری قبل از دیدار تیم های سپاهان و سپید رود رشت روز شنبه از ساعت 14در هتلی در اصفهان برگزار شد.
امیر قلعه نویی از ساعت 14 و 30 دقیقه در نشست خبری قبل از دیدار تیمش مقابل سپیدرود رشت در چارچوب هفته هفدهم لیگ برتر فوتبال مقابل خبرنگاران حاضر شد ولی سکوت کرد.
سیامک قلیچ‌خانی، مدیر رسانه‌ای تیم فوتبال سپاهان در این نشست بیانیه ای را قرائت کرد.
وی در این بیانیه اظهار داشت: حاضر شدن قلعه‌ نویی در نشست خبری قبل از بازی سپاهان و سپیدرود صرفاً جهت احترام به خبرنگاران و تمکین از دستورات سازمان لیگ است.
وی گفت: با سکوت نارضایتی خود را ادامه می‌ دهیم؛ تا زمانی که کمیته داوران و انضباطی روش‌ های تبعیض‌ آمیز خود را ادامه دهند، ترجیح می‌دهیم با سکوت نارضایتی خود را اعلام می‌ کنیم.
وی افزود: به همین دلیل برای ابراز نگرانی از شرایط فعلی و همچنین تبعات بازی مقابل پرسپولیس با داوری آقای فغانی داور که به ناحق منجر به محرومیت دو جلسه‌ای بهترین گلزن و قلعه‌ نویی و همچنین محرومیت هواداران سپاهان در بازی شد، سکوت می ‌کنیم و با احترام به خبرنگاران، این نشست را ترک می ‌کنم.
وی یادآور شد : گاهی سکوت آخرین سنگر است.
همچنین سرمربی تیم سپیدرود رشت در نشست خبری قبل از دیدار با سپاهان اصفهان حضور نیافت.
به گزارش ایرنا، علی کریمی سرمربی تیم سپید رورد رشت علی رغم حضور و انتظار خبرنگاران در نشست خبری قبل از دیدار با سپاهان اصفهان حضور نیافت.
سیامک قلیچ خانی مدیر رسانه ای تیم سپاهان علت حضور نیافتن علی کریمی را تغییر ساعت تمرین این تیم عنوان کرد.
پیش از این طبق برنامه های اعلام شده از طریق باشگاه سپاهان قرار بود نشست خبری مربیان دو تیم سپاهان و سپید رود رشت از ساعت 14 در هتلی در اصفهان برگزار شود.
دیدار تیم های سپاهان اصفهان و سپید رود رشت از ساعت 17:15در هفته هفدهم لیگ برتر فوتبال در ورزشگاه نقش جهان برگزار می شود.
8114/6026/

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال