نگرانی مدیر تیم فوتبال امیدایران از غیبت بازیکنان

تهران - ایرنا - «حمید استیلی» مدیر تیم فوتبال امید ایران گفت: شرایط خاص باشگاه ها و فشردگی برنامه مسابقات لیگ سبب غیبت تعداد زیادی از بازیکنان در اردو شده در حالی که برای موفقیت این تیم در رقابت های پیش رو انتظار همکاری و تعامل بیشتری داریم.

به گزارش روز شنبه ایرنا، استیلی در نخستین جلسه از مرحله جدید اردوی تیم فوتبال امید با بیان این سخنان اظهار داشت: به دلیل رقابت های هفته هفدهم لیگ برتر باشگاهای کشور، تعداد زیادی از بازیکنان غایب هستند که البته پس از این مسابقات به جمع ما اضافه می شوند.
وی گفت: این اردوها برای کادر فنی تیم امید اهمیت زیادی دارد. زیرا بیشتر بازیکنان امید در تیم های باشگاهی خود ذخیره هستند که سبب می شود از شرایط مسابقه دور شده تا برگزاری اردو و انجام مسابقه برای آنها بسیار ضروری شود.
مدیر تیم فوتبال امید افزود: پس از رقابت های جام ملت های 2019 آسیا، اکنون باید اولویت اصلی فوتبال کشور تیم امید باشد و از آنجا که زمان زیادی تا آغاز رقابت های مقدماتی نداریم، نیاز به آماده سازی خوب، بسیار ضروری است.
استیلی خاطرنشان کرد: امیدواریم باشگاه ها این موقعیت حساس را درک کنند و با توجه به اهمیت مسابقات پیش رو در راستای توجه به منافع ملی نهایت همکاری را با تیم امید انجام دهند.
همچنین «زلاتکو کرانچار» سرمربی تیم امید در حاشیه تمرین تیم امید گفت: از همه بازیکنان انتظار دارم که مثل همیشه حرفه ای رفتار کنند و از فرصت باقیمانده تا آغاز مسابقات مقدماتی نهایت بهره را برده و تلاش می کنیم رقابت های تدارکاتی را نیز فراهم کنیم.
این تمرین از ساعت 11 امروز با حضور ١١ بازیکن در کمپ تیم های ملی آغاز و شهاب عادلی به دلیل مصدومیت غایب بود. همچنین حمید رضا طاهرخانی، الهیار صیادمنش، مهدی قائدی، رضا آذری، امید نورافکن، مهرداد پورابوالقاسم، حسین ساکی، رضا جبیره، نیما طاهری، عارف آغاسی، محمد آقاجانپور، محمد مهدی مهدیخانی، وحید نامداری و سینا زامهران هنوز خود را به کادر فنی تیم امید معرفی نکرده اند.
تمرینات تیم امید از ساعت 18 امروز در مجموعه پک (مرکز توانمندسازی و حرفه ای فوتبال) پیگیری خواهد شد.
رقابت های مرحله مقدماتی فوتبال در رده سنی زیر 23 سال برای صعود به بازی های المپیک 2020 توکیو، نیمه نخست فروردین ماه سال ٩٨ به میزبانی ایران برگزار می شود و تیم فوتبال امید کشورمان قرار است در گروه سوم به مصاف تیم های عراق، یمن و ترکمنستان برود.
ورزشی**9029**1597

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال