دبیرکل کنفدراسیون بدمینتون آسیا: سطح رقابت های فجر خوب ست

تهران- ایرنا- دبیر کل کنفدراسیون بدمینتون آسیا معتقد است که سطح فنی رقابت های فجر به دلیل حضور ورزشکارانی با رنکینگ بالا در این مسابقات خوب است و این مساله جایگاه این رقابت ها را نشان می دهد.

به گزارش ایرنا از فدراسیون بدمینتون، «کیم» دبیرکل بدمینتون آسیا که به مناسبت شرکت در رقابت های بین المللی بدمینتون جام فجر به تهران سفر کرده است، امروز (جمعه) با محمدرضا پوریا رییس فدراسیون بدمینتون ایران در محل این فدراسیون دیدار و گفت و گو کرد.
وی در بازدید از امکانات اداری و ورزشی فدراسیون در تهران ضمن قدردانی از برگزاری خوب این رقابت ها در استان کرج، گفت: به نظر می رسد رشته بدمینتون در ایران روند رو به رشدی دارد و امیدوارم این رقابت ها در سال های آینده با حضور کشورهای بیشتری برگزار شود.
پوریا رییس فدراسیون بدمینتون ایران نیز در این دیدار با اشاره به آمادگی فدراسیون برای برگزاری رویدادهای آسیایی و جهانی گفت: فدراسیون بدمینتون ایران آمادگی برگزاری اردوی های بین المللی و آسیایی و همچنین کلاس های ارتقاء مربیگری و داوری را دارد .
بیست و هشتمین دوره مسابقات بین المللی بدمینتون فجر ایران به مناسب گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در روزهای 15 تا 18 بهمن ماه جاری با حضور بدمینتون بازان 28 کشور خارجی به همراه ملی پوشان بدمینتون ایران برگزار شد.
جوایز این رقابت های بین المللی معادل 25 هزار دلار بود.
ورزشی **1828**2022

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال