در واکنش به ناپدید شدن بوکسور ایرانی در اتریش؛

رئیس فدراسیون بوکس: پناهنده شدن خیانت است

تهران - ایرنا - رئیس فدراسیون بوکس در واکنش به ناپدید شدن ملی پوش این رشته در فرودگاه اتریش گفت: با همکاری سفارت جمهوری اسلامی ایران، پیگیر وضعیت بوکسور کشورمان هستیم و اگر او قصد پناهندگی داشته باشد به کشور خود خیانت کرده است.

به گزارش روز جمعه ایرنا؛ در حالی که تیم ملی بوکس ایران برای حضور در رقابت های بین المللی مجارستان راهی اتریش شد تا از آنجا به مجارستان سفر کند، اتفاق عجیبی رخ داد.
«مبین کهرازه» بوکسور اهل سیستان و بلوچستان که در وزن 81 کیلوگرم مبارزه می کند با ورود تیم ایران به فرودگاه اتریش، ناگهان ناپدید شد و ساعت ها تلاش کادر فنی و سرپرست تیم برای پیدا کردن او سودی نداشت.
«حسین ثوری» در این خصوص به خبرنگار ایرنا، گفت: همراه با تیم ایران به مجارستان نرفته ام و اطلاعات کاملی در این خصوص ندارم.
وی افزود: از طریق سفارت جمهوری اسلامی ایران در اتریش، پیگیر این مساله هستیم و هم اکنون نمی توان اظهار نظر قطعی در این مورد داشته باشیم.
ثوری ادامه داد: کهرازه به عنوان قهرمان کشور در اردوی تیم ملی حاضر شد و اگر قصد پناهندگی داشته باشد به کشور خود خیانت کرده است. به هر حال «آواز دهل از دور شنیدن خوش است» و حتما او پشیمان خواهد شد.
وی در پاسخ به این سوال که چه فردی سرپرستی تیم بوکس ایران را برای حضور در مسابقات مجارستان بر عهده دارد؟ پاسخ داد: مدیرکل ورزش و جوانان استان سیستان و بلوچستان به عنوان سرپرست تیم ایران را همراهی می کند. دلیل انتخاب وی نیز، میزبانی المپیاد استعدادهای برتر و مسابقات بین المللی چابهار بود.
ورزشی**3783**1597

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال