بیانیه شورای مدارس اهل سنت برای حضور پرشور در مراسم ٢٢ بهمن

تهران- ایرنا- شورای برنامه‌ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت در بیانیه ای آمادگی علما، روحانیان و نخبگان اهل سنت را برای حضور پرشور در راهپیمایی سراسری 22 بهمن ماه اعلام کرد.

به گزارش روز پنجشنبه ایرنا در بیانیه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت آمده است:
«بسم الله الرحمن الرحیم
امروز نبرد جمهوری اسلامی با استکبار که با انقلاب آغاز شد و همچنان با قوت ادامه دارد، همان نبرد پیغمبران با طواغیت زمان، با شیاطین انس و جن است؛ مرگ بر آمریکا یعنی مرگ بر قدرت‌های مداخله‌جو و استکباری.
طلیعه چهلمین بهار انقلاب اسلامی خواب ننگین بدخواهان ملت را به کابوسی تلخ تبدیل و نوید حیات طیبه انقلاب در پرتو پیروی از رهنمودهای مقام معظم رهبری را به دنبال خواهد داشت.
ایام مبارک دهه فجر و یوم الله بیست و دوم بهمن‌ماه سپیده‌دم درخشانی است که به رهبری امام امت و پشتیبانی مشعل‌داران فقاهت و دانایی و سنگرنشینان علم و دانش و دریای خروشان ملت، با توجه به آرمان‌های مقدس عدالت خواهی، خروش بر بیدادگری و بازیابی هویت اسلامی – ایرانی، در عرصه حیات اجتماعی جامعه پدیدار و با برکات وصف ناپذیر خویش، زخم‌های کهنه ملت را درمان نموده است.
انقلاب اسلامی، میوه شیرین درخت تنومند بعثت و تداوم راه اولیای دین و مرکز طلوع، تعمیق و گسترش اسلام ناب محمدی (صلی الله علیه و آله و سلم) و آیینه تمام‌نمای جهل‌زدایی و استکبارستیزی است که نسیم دلنشین آن به تعبیر رهبر فرزانه انقلاب «مثل عطر گل‌های بهاری است. هیچ کسی نمی‌تواند جلوی آن را بگیرد؛ پخش می‌شود، همه‌جا می‌رود؛ نسیم روح‌افزا و روان‌بخشی است که همه‌جا را به خودی خود می‌گیرد.»
انقلاب اسلامی حرکتی بیداربخش از جنس آگاهی، اندیشه، فرهنگ و معارف بود که با تحول در عرصه‌های اجتماعی و اقتصادی، تمامی اندیشه‌های لیبرالیستی و مادی‌گرایی را به چالش فرا خواند.
انقلاب اسلامی ایران، تنها انقلابی است که در دنیا به نام خدا استقرار پیدا کرد و گفتمان بیداری اسلامی را در کویر دل‌های محرومان و مستضعفان به بار نشاند.
جمهوری اسلامی، ظرفیت‌های نهفته در مکتب اسلام را آشکار و در برهه‌ای که بشریت در سرازیری دره جهالت قرار گرفته بود، نسیم رحمت را به روی آنان گشود.
اکنون و در آغاز دهه پنجم انقلاب اسلامی، آرمان‌های مقدس امام راحل در پرتو رهبری پیامبرگونه ولی امر مسلمین حضرت آیت الله العظمی امام خامنه‌ای (مد ظله العالی) و مجاهدت شهیدان به خون خفته، با جدیت بیشتری از سوی فرزندان با بصیرت و انقلابی این مرز و بوم پی گرفته می‌شود و مناسبت‌های انقلابی، با شور و نشاط وصف ناپذیری به صحنه تجدید بیعت با امام المسلمین و سازش ناپذیری همیشگی با استکبار تبدیل خواهد شد.
شورای برنامه‌ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت همگام با مردم انقلابی، ضمن پایبندی عمیق به ارزش‌ها، اصول و مبانی انقلاب اسلامی و نیز استقلال همه‌جانبه ایران سرافراز و حساسیت در برابر دشمن و با رعایت تقوای دینی و سیاسی به عنوان انتظارات ولی امر مسلمین از فرزندان انقلابی خویش و ضمن گرامیداشت یاد و خاطره حضرت امام (رحمه الله علیه)، حماسه آفرینی‌ها و فداکاری‌های شهیدان انقلاب اسلامی و مجاهدان مدافع حرم و آحاد ملت ایران در عرصه‌های نبرد با آمریکا و اردوگاه استکبار جهانی و تأکید بر فصل الخطاب بودن منویات و مواضع مقام معظم رهبری امام خامنه‌ای عزیز (مدظله العالی) در عرصه‌های گوناگون، ضمن دعوت از مردم شریف بویژه برادران و خواهران اهل سنت، آمادگی علما روحانیان و نخبگان اهل سنت را برای حضور پرشور، گسترده و انقلابی در راهپیمایی سراسری 22 بهمن ماه اعلام و با طنین‌انداز کردن شعارهای هیهات منّاالذله و مرگ بر آمریکا، صحنه حضور مردم را به نمایش تمام عیار سازش‌‌ناپذیری خود در برابر جبهه دشمن تبدیل خواهند کرد.
فراهنگ**3009**9053

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال