دبیرکل کمیته المپیک :

حضور بدمینتون‌بازان برتر جهان در جام فجر مسرت‌بخش است

تهران- ایرنا- دبیرکل کمیته ملی المپیک گفت: حضور بدمینتون‌بازان 28 کشور مطرح جهان در رقابت‌های بین‌المللی فجر به میزبانی ایران، سطحی کیفی این رویداد را نشان می‌دهد.

به گزارش روز پنجشنبه ایرنا از فدراسیون بدمینتون، «شاهرخ شهنازی» در دیدار «کیم» دبیرکل بدمینتون آسیا گفت: برپایی بیست‌وهشتمین دوره مسابقات بین‌المللی بدمینتون فجر با حضور شماری از برترین‌های جهان در ایران، اهمیت این رقابت‌ها را در سطح جهان نشان می‌دهد.
وی از فدراسیون بدمینتون آسیا درخواست کرد که با توجه به فعالیت‌های گسترده فدراسیون بدمینتون ایران، تعاملات خود را برای توسعه بیشتر این رشته افزایش دهد.
دبیرکل بدمینتون آسیا هم اظهار داشت: از مدتها قبل برنامه‌ریزی کردیم تا برای حضور در این رویداد به تهران سفر کنیم و فدراسیون بدمینتون آسیا هم از برنامه‌ریزی فدراسیون ایران در برگزاری این رویداد قدردانی می‌کند.
کیم گفت: بدمینتون ایران اکنون قهرمان غرب آسیاست و داوران ایران در مسابقات آسیا و جهان حضوری فعال دارند.
بیست‌وهشتمین دوره مسابقات بین‌المللی بدمینتون فجر ایران به مناسبت گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران با حضور نمایندگان 28 کشور در روزهای 15 تا 18 بهمن ماه امسال و با جوایز 25 هزار دلاری در استان البرز برگزار می‌شود.
ورزشی**9250**9128** 1055

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال