اکران چهار فیلم جدید از 24بهمن ماه

تهران - ایرنا - سخنگوی شورای صنفی نمایش از اکران چهار فیلم جدید به چرخه فعالیت سینما از 24 بهمن ماه جاری خبر داد.

غلامرضا فرجی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار فرهنگی ایرنا با اشاره و تشریح مصوبات نشست امروز اعضای این شورا ، اظهار داشت: با عنایت به اینکه مقرر نبود نشست شورای صنفی نمایش امروز برگزار شود اما به خاطر اینکه دوشنبه هفته آینده تعطیل است تصمیم براین شد که نشست به امروز موکول شود.
وی افزود: مقرر شد فیلم سینمایی «قرارمون پارک شهر» به کارگردانی فلورا سام به سرگروهی باغ کتاب، «ماموریت غیرممکن» ساخته یعقوب غفاری به سرگروهی ماندانا، «سوتفاهم» به کارگردانی احمدرضا معتمدی به سرگروهی آزادی و «ضربه فنی» ساخته غلامرضا رمضانی به سرگروهی کوروش از تاریخ 24 بهمن ماه اکران شوند.

** اکران فیلم هایی که ادامه دارد

سخنگوی شورای صنفی نمایش افزود: اکران فیلم های «مارموز» به کارگردانی کمال تبریزی، «اتاق تاریک» به کارگردانی روح الله حجازی، «سندباد و سارا» به کارگردانی غلامرضا آزادی و «ترانه» به کارگردانی مهدی صحابی در زیرگروه ها ادامه دارد.

** تعطیلی دو روز و نصفه سینماها

فرجی در پایان درباره تعطیلی سینماها در ایام شهادت هم اظهار داشت: به دلیل فرارسیدن ایام فاطمیه و شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) روزهای نوزدهم و بیستم بهمن ماه سینماها به طور کامل و در روز 22 بهمن هم تا ساعت 14 تعطیل خواهند بود.
فراهنگ ** 9246 ** 1355 **

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال