رونمایی از پرسپولیس جدید برابر پدیده

تهران- ایرنا- تیم فوتبال پرسپولیس در حالی قرار است در اولین دیدار دور برگشت لیگ برتر فوتبال باشگاه های کشور برابر پدیده قرار بگیرد که ممنوعیت نقل و انتقالاتی آن برداشته شد و این تیم با چهره و بازیکنانی تازه به خدمت گرفته به میدان خواهد آمد.

به گزارش خبرنگار ایرنا، تیم فوتبال پرسپولیس روز چهارشنبه در اولین دیدار خود در نیم فصل دوم رقابت های لیگ برتر برابر پدیده دیگر تیم صدرنشین و هم امتیاز خود قرار خواهد گرفت.
پرسپولیس در حالی پای به این بازی‌ها می‌گذارد که پس از دو پنجره نقل و انتقالاتی بسته، حالا خون تازه ای در رگ هایش جاری شده و با جذب هشت بازیکن، سرمربی پرسپولیس تفکرات تازه ای در سر دارد. هشت بازیکنی که هر یک با رزومه و سروصدای زیادی راهی پرسپولیس شدند.
از مهدی شریفی گرفته که نیم فصل را پس از جدایی از سپاهان حاضر شد تنها با پرسپولیس تمرین کند و سعید کریمی جوان که شرایط مشابه ای داشت تا ماریو بودیمیر مهاجم دیناموزاگرب و محمد نادری مدافع سابق تراکتور که از تیم بلژیکی به تیم برانکو ملحق شد.
البته پرسپولیس در بازی با پدیده شماره 9 جدید خود یعنی مهدی ترابی را به خاطر محرومیت در اختیار ندارد اما سرمربی پرسپولیس در نظر دارد تا تفکرات تازه ای را در تیمش پیاده کند.
برانکو به عنوان مردی که در فوتبال ایران جا افتاده، خیلی سخت به ترکیب تیمش دست می‌زند اما از طرفی سرمربی پرسپولیس پای بازیکنانی ایستاد که در چالش وفاداری سربلند بودند و تیم شان را تنها نگذاشتند. از سوی دیگر هم تمام بازیکنانی که به تیم اضافه شدند، برای خود اسم و رسمی دارند و منتظر درخشش مجدد در پرسپولیس هستند.
با این حال باید دید که برانکو مقابل پدیده پرسپولیس تیم خود را با چه ترکیبی وارد زمین خواهد کرد.
ورزشی**9463**9129

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال