عضو کمیسیون تلفیق بودجه98؛

افزایش قیمت بنزین در بودجه پیش بینی نشده است

تهران-ایرنا- عضو کمیسیون تلفیق بودجه سال 98 گفت: دولت در لایحه بودجه هیچ گونه پیش بینی در خصوص افزایش بنزین و دیگر حامل های انرژی نداشته ایم.

محمد حسینی روز سه شنبه به خبرنگار سیاسی ایرنا گفت: در لایحه بودجه سال 98، هیچ گونه افزایش یا درآمدی مبنی بر افزایش حامل های انرژی به ویژه در مورد بنزین نداریم، فقط در مورد نفت و گاز یا گازوئیل 20درصد اضافه از سوی دولت پیش بینی شده که کمیسیون تلفیق نیز آن را مصوب کرده است.
وی گفت: به استناد قانون برنامه دولت اجازه دارد که قیمت حامل های انرژی را افزایش یا کاهش دهد ولی اینکه منابع آن را در چه بخشی به مصرف برساند، طبق قانون هدفمندی، می تواند اینکار را انجام دهد و اگر دولت تصمیم گرفت که این منابع را در جای دیگری مصرف کند، مجوز این کار را از مجلس شورای اسلامی خواهد گرفت.
نماینده مردم تفرش در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: دولت در لایحه بودجه 98 در خصوص بنزین هیچ پیشنهادی نداده است و در کمیسیون موضوعی که در خصوص تصویب افزایش قیمت حامل های انرژی مشاهده نمی کنیم.
حسینی گفت: باید مننتظر بمانیم که در بررسی لایحه بودجه98 در صحن علنی، مجلس شورای اسلامی چه تصمیمی در خصوص نرخ حامل های انرژی اتخاذ می کند.
وی بار دیگر یادآور شد: برای سال آینده تا به امروز مصوبه ای در خصوص افزایش نرخ حامل های انرژی به ویژه بنزین نداشته ایم و در لایحه دولت نیز درصدی مبنی بر افزایش بنزین و دیگر حامل های انرژی پیش بینی نشده است.
به گزارش ایرنا، رییس جمهوری لایحه بودجه سال 98 را روز چهارم دی تقدیم مجلس شورای اسلامی کرد. بررسی لایحه بودجه سال 98 کل کشور از روز شنبه 27 بهمن ماه در مجلس شورای اسلامی آغاز می شود.
**سیام**3050**1535

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال

گالری تصاویر

پربیننده

نوروز، زمینه ساز توسعه گردشگری و اقتصادی

دبیرکل کمیسیون ملی یونسکو در ایران:

نوروز، زمینه ساز توسعه گردشگری و اقتصادی

جشنواره بزرگ نوروز با محوریت ایران

دبیرکل کمیسیون ملی یونسکو در ایران:

جشنواره بزرگ نوروز با محوریت ایران

ملت‌های حوزه نوروز صلح طلبند

دبیرکل کمیسیون ملی یونسکو در ایران:

ملت‌های حوزه نوروز صلح طلبند

موضوعات مرتبط