قلی پور: خداحافظی از ووشو تصمیم بسیار دشواری بود

تهران- ایرنا- کاپیتان تیم ملی ووشو ایران پس از وداع از دنیای قهرمانی گفت: حس بسیار عجیبی دارم چرا که کنار رفتن از تیم ملی پس از سال ها افتخارآفرینی بسیار دشوار است.

حمید رضا قلی پور که امروز سه شنبه در جریان رقابت های لیگ برتر ووشو ایران از دنیای قهرمانی خداحافظی کرد، در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: کنار رفتن از دنیای قهرمانی بسیار سخت است. زمانی که چهارگوشه سکو را بوسیدم تازه فهمیدم که چقدر این وداع تلخ و ناراحت کننده خواهد بود.
دارنده چهار مدال طلای قهرمانی جهان ادامه داد: از سوی دیگر فصل جدیدی در زندگی من آغاز خواهد شد که از این بابت احساس خوبی دارم. از خانواده ووشو هستم و همیشه در کنار قهرمانان و اهالی این رشته خواهم ماند.
قلی پور با بیان اینکه در این سال ها ارتباط خوبی با مسئولان فدراسیون و اعضای کادرفنی داشته است تصریح کرد: همواره می خواستم جواب اعتماد آنها را بدهم که خوشبختانه با کسب مدال های مختلف این مهم محقق شد.
وی در خصوص حضورش در رشته رزمی MMA گفت: حدود یکسال است که با حضور کمپ های خارجی و همچنین در ایران تمرینات حرفه ای را دنبال می کنم و تمام تلاش من این است که در این ورزش نیز همچون ووشو بهترین نتایج را بدست آورم.
قلی پور، چهار طلای قهرمانی بزرگسالان جهان، 2 نقره بزرگسالان جهان، یک طلای جوانان جهان، طلای بازی های آسیایی 2010 گوانگژو، سه طلای جام جهانی، 2 نقره جام جهانی و 2 طلای قهرمانی آسیا را در ویترین افتخارات خود دارد.
او متولد 5 تیرماه سال 1367 است و در 17 سالگی توانست طلای مسابقات قهرمانی جهان را برای نخستین بار از آن خود کند. این رقابت ها سال 2007 میلادی در پکن چین برگزار شد.
ورزشی **9118**3783**2024

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال