درخشش بانوان اسکی ایران در ارمنستان

تهران - ایرنا - در پایان چهار روز برگزاری رقابت‌های بین‌المللی اسکی آلپاین ارمنستان، دختران ایران با کسب 4 مدال طلا، 4 نقره و 3 برنز خوش درخشیدند.

به گزارش روز شنبه ایرنا از فدراسیون اسکی، در این دوره از رقابت ها «مهسا یارخواه» با کسب 4 مدال طلا، ارزشمندترین اسکی باز این مسابقات بود. تیم پسران ایران نیز در این مسابقات یک مدال برنز را بدست آورد.
در روز پایانی این رقابت ها در بخش مارپیچ بزرگ، دختران ایرانی درخشش چشمگیری داشتند. یارخواه در این روز چهارمین مدال طلای خود را به دست آورد، دنیا طبری به مدال نقره رسید و الیزا از لبنان در جایگاه سوم قرار گرفت.
در این بخش زهرا مقدید و زهرا علیزاده به ترتیب عناوین چهارم و پنجم را از آن خود کردند و آناهیتا پارسا نیز در جایگاه نهم قرار گرفت.
در مارپیچ بزرگ بخش مردان نیز آشوت کاراپتیان از ارمنستان زودتر از دیگر اسکی بازان به خط پایان رسید و جورجوویچ از صربستان دوم شد. امیرعلی علیزاده از کشورمان در این بخش عنوان چهارم را به دست آورد.
در این دوره از مسابقات سید مجتبی صید به عنوان سرپرست تیم اعزامی ایران، معصومه کلهر به عنوان سرپرست بانوان و مهدی سولقانی به عنوان مربی تیم حضور داشتند.
ورزشی ** 2052**1597

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال