لیگ برتر والیبال نشسته/

روانکارهای گنبدکاووس تیم نفت آبادان را شکست داد

گنبدکاووس - ایرنا - تیم والیبال نشسته روانکارهای گنبدکاووس در نخستین هفته از دور برگشت مسابقات لیگ برتر، تیم نفت آبادان را شکست داد.

به گزارش خبرنگار ایرنا، تیم روانکارهای گنبدکاووس در هفته نخست از دور برگشت مسابقات لیگ برتر والیبال نشسته کشور عصر پنجشنبه در سالن شهدای چای بویین گنبدکاووس میزبان تیم پالایش نفت آبادان بود که در گیم اول توانست با فاصله 8 امتیازی و با نتیجه 25 بر 17 به پیروزی برسد.
در گیم دوم، تیم نفت آبادان که این روزها شرایط خوبی را در جدول نیز ندارد با ارائه بازی بهتر توانست در همان ابتدای بازی چندین امتیاز از میزبان پیشی بگیرد ولی شاگردان فرشید آشوری رفته رفته بر بازی مسلط شده و توانستند این گیم را با کسب نتیجه 34 بر 32 به سود خود به پایان برسانند.
سومین گیم این بازی تحت تاثیر بازی هماهنگ و کم اشتباه تیم روانکارهای گنبدکاووس قرار گرفت و در انتها نیز میزبان توانست همچون وقت اول 25 بر 17 حریف خود را شکست دهد و با اقتدار 3 امتیاز این بازی را از آن خود نماید.
این بازی را مهدی نویدی و احمد توسن بخ عنوان داوران اول و دوم قضاوت کردند و محمدهادی محرابی پور به عنوان ناظر فدراسیون در سالن حضور داشت و تیم گنبد با این برد، جایگاه خود را در رتبه سوم جدول تثبیت کرد.
9433/1860

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال