معاون سازمان زندانها: در قبال خانواده زندانیان مسئول هستیم

مشهد - ایرنا - معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی سازمان زندانهای کشور گفت: در چرخه­ اصلاح و تربیت زندانی باید به این مهم توجه داشت که زندانی خانواده ای پشت سر دارد که ما در قبال آن مسئولیم.

به گزارش روز چهارشنبه پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندانها و اقدامات تامینی و تربیتی خراسان رضوی، خسرو قهرمانی در حاشیه دوره آموزشی فعالان نماز با حضور کارکنان ستادی، مدیران و روسای زندانهای مرکزی استانهای کشور در مشهد افزود: وقتی یک فرد زندانی می شود، حبس برای خانواده او نیز تعلق می گیرد.
وی اظهار داشت: باید سعی کنیم در راه اصلاح و تربیت زندانیان و همچنین حمایت از خانواده آنان گامی هرچند کوچک برداریم.
وی گفت: اگر مجموع اقدامات ما در زندانها منجر به بازگشت یک تن به آغوش جامعه گردد، عملکرد ما صحیح بوده و آن مقصد الهی است.
قهرمانی افزود: وقتی پذیرفته ایم که در این حوزه کار کنیم باید خود را با شرایط وفق دهیم تا بتوانیم به مقصد برسیم و در قبال عمری که از ما در محیط کار می گذرد، باید به بهترین شکل و در جهت خدمت رساندن به محرومترین افراد از نظر مالی و فرهنگی استفاده کنیم.
وی با تاکید بر اهمیت اقامه نماز در زندانها گفت: وقتی امر اقامه نماز در زندانها پیش می آید باید مقدمات آن نیز فراهم گردد و بهترین مقدمات، طاهر بودن از نظر روحی و رفتاری است.
3221 / 6053

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال