خبرنگاران ایرنا در سنندج حائز رتبه های برتر شدند

سنندج - ایرنا - خبرنگاران ایرنا مرکز سنندج در چهارمین جشنواره ابوذر و نخستین جشنواره 9 دی هفت مقام برتر را از آن خود کردند.

به گزارش ایرنا، چهارمین جشنواره ابوذر و نخستین جشنواره 9 دی استان کردستان امروز چهارشنبه با معرفی برترین ها به کار خود پایان داد که خبرنگاران ایرنا در این جشنواره ها مقام اول تیتر، دوم و سوم گزارش، دوم و سوم یادداشت، سوم خبر و دوم عکس را از آن خود کردند.
دبیر چهارمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر کردستان در اختتامیه این جشنواره گفت: 700 اثر از خبرنگاران و روزنامه نگاران این استان به دبیرخانه جشنواره ارسال شده بود که نسبت به دوره سوم که 175 اثر ارسال شده بود شاهد مشارکت چند برابری هستیم.
توفیق مفاخری اظهار داشت: در بخش گزارش شیرین مرادی از فارس عنوان اول، چنور صادقی از مهر و امید بهمنی از ایرنا عنوان مشترک دوم و صلاح الدین ساعدی ماهنامه کورده واری سوم شدند
همچنین در بخش یادداشت، ویدا باغبانی از ایسنا، اول شد و امید بهمنی از ایرنا رتبه دوم را به دست آورد عنوان مشترک سوم هم به فاطمه ملایی ازفارس و حبیب الله جلیلی از روزنامه روژان رسید.
در بخش تیتر هم حسن حسین زاده از ایرنا نفر اول شد و خبات ساعدی از کورده واری و شیرین مرادی از فارس عنوان مشترک دوم را کسب کردند و رتبه سوم را هژیر الله مرادی از روزنامه روژان به دست آورد.
در بخش مصاحبه روزیتا قادری از همشهری و طاهره جلوخانی از کردتودی اول و دوم شدند و مقام سوم نیز به صورت مشترک به مهوش رحیمی ازسایت خبری آفتاب دل و فاطمه ملایی از فارس رسید.
در بخش خبر عدالت ناصری از فارس رتبه اول را کسب کرد و هژیر الله مرادی از روزنامه روژان دوم شد و رتبه سوم مشترک را شیوا اردلان منش از ایرنا و زهره نادری مقدم از جام جم از آن خود کردند.
در بخش عکس رتبه اول به بختیار صمدی از فارس اول شد و مصلح پیرخضرانیان از ایرنا رتبه دوم را کسب کرد و فرشید اردلان از ایسنا و الهام امی از فارس به صورت مشترک سوم شدند.
هیات داروان در بخش کاریکاتور اثری حایز رتبه اول ندانست و رضا احمدیاری و سامان جعفری هر 2 از ماهنامه کورده واری رتبه های دوم و سوم را به دست آورند.
وی افزود: طیب الله ویسی و بهنام امیری ازخبرگزاری صدا و سیما مرکز کردستان در بخش گزارش خبری تصویری به عنوان برگزیده ها انتخاب شدند.
دبیر چهارمین جشنواره رسانه ای ابوذر با اشاره به اینکه جشنواره 9 دی نیز همزمان با جشنواره ابوذر برگزار شد گفت: در این جشنواره نیز در بخش گزارش، شیرین مرادی از خبرگزاری فارس رتبه اول، اسرین کنعانی از فارس و جملیه معظمی از تسنیم رتبه دوم مشترک و حسن حسین زاده از ایرنا سوم شد.
وی اضافه کرد: در بخش یادداشت نیز حبیب الله جلیلی از روژان ، عدالت ناصری از فارس مقام دوم شدند ومقام سوم نیز به صورت مشترک به کلثوم مومنی از ایرنا و گلاویژ مرادی از هفته نامه بیانی رسید.
مفاخری افزود: عکس برگزیده جشنواره 9 دی نیز به ترتیب به نوید صیدی مرادی و علی کرمی رسید و برگزیده عکس نوشته هم عادل پیر ویسی شد.
شعار سال، کنگره 5400 شهید، ترویج فرهنگ ایثار و مقاومت، مسائل صنفی خبرنگاران، آسیب های اجتماعی، و بخش آزاد از محورهای برگزاری این جشنواره بود.
6108 / 3034

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال