نخستین مرکز استانی چند رسانه ای ایرنا در بوشهر راه اندازی می شود

بوشهر- ایرنا- مدیرعامل سازمان خبرگزاری جمهوری اسلامی گفت: با توجه به آماده شدن فضای لازم نخستین مرکز استانی چند رسانه ای ایرنا با مشارکت استانداری بوشهر در این استان راه اندازی می شود.

به گزارش ایرنا، سید ضیاء هاشمی روز چهارشنبه در نشست با استاندار بوشهر افزود: با توجه به گرایش فضای رسانه ای از متن به تصویر، تقویت ایرنا چند رسانه ای از برنامه های این سازمان به شمار می رود.
وی افزود: امروز گرایش فضای رسانه ای از تصویر ثابت (عکس) به سمت فیلم و موشن گرافی تغییر کرده و این رویکرد از نظر کمی و کیفی بسیار نافذ تر است.
هاشمی اظهار داشت: با فعال شدن ایرنا چند رسانه ای در این سازمان به عنوان رسانه ملی میزان بازدید از آن به سه برابر افزایش یافته و بخش عمده ای از این بازدیدها مربوط به ایرنا چند رسانه ای است.
وی بیان کرد: بخش چند رسانه ای بازویی قوی است که می تواند در بخش های مختلف صنعتی، اقتصادی و گردشگری قابلیت های مختلف کشور را به سرمایه گذاران داخلی و خارجی معرفی کند و به نمایش بگذارد.
هاشمی از حمایت استاندار بوشهر در ساخت فضا، تجهیز و تامین امکانات لازم برای راه اندازی مرکز چند رسانه ای در این استان قدردانی کرد و گفت: با راه اندازی این مرکز امکان معرفی بسیاری از قابلیت های گردشگری، صنعتی و اقتصادی استان فراهم می شود و این در ذهن مدیران، سرمایه گذاران و گردشگران داخلی و خارجی بسیار تاثیرگذار است.
وی تاکید کرد: رسانه امروز در دنیا به عنوان رکن و محور توسعه به شمار می رود و تلاش می شود حوزه رسانه بوشهر همانند دیگر حوزه های این استان تقویت شود.
مدیرعامل خبرگزاری جمهوری اسلامی گفت: بوشهر در کنار ظرفیت های اقتصادی دارای ماهیت و هویت تاریخی بسیار غنی است و به عنوان کانون اقتصادی کشور به شمار می رود.
وی اظهار داشت: این استان با داشتن صنایع بزرگ اقتصادی و هویت غنی تاریخی به عنوان یکی از کانون های مهم سیاسی و اقتصادی کشور است و این اتفاق نقشی مهم در جبران عقب ماندگی های تاریخی این استان دارد.
هاشمی گفت: آغاز عملیات اجرایی راه آهن بوشهر در این شرایط خاص اقتصادی اتفاق بزرگی برای این استان است که با توجه به ایجاد مطالبه و امید برای مردم باید تلاش شود هرچه زودتر به سرانجام برسد.
مدیرعامل خبرگزاری جمهوری اسلامی تاکید کرد: اتصال استان بوشهر به خط ریلی یک جشن بزرگ خواهد بود.
مدیرعامل سازمان خبرگزاری جمهوری اسلامی به منظور دیداری سه روزه سه شنبه شب وارد استان بوشهر شد.
دیدار با استاندار، حضور در نشست های شورای اطلاع رسانی و روابط عمومی ها و شورای اداری، سخنرانی در جمع رئیسان دانشگاه های استان بوشهر، افتتاح سالن کنفرانس شهدای ایرنا و بازدید از مراکز فرهنگی بوشهر از جمله برنامه های مدیرعامل ایرنا در سفر به این استان است.
6047/6043

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال