ملی پوش بدمینتون: جام فجر از کیفیت بالایی برخوردار است

تهران- ایرنا- عضو تیم ملی بدمینتون گفت: بهترین های دنیا در رقابت های بین المللی جام فجر حضور خواهند داشت و به همین دلیل هر پیروزی برای بازیکنان ما دستاورد بزرگی محسوب می شود.

«ثریا آقایی» روز سه شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا، بیان کرد: رقابت های جام فجر به دلیل حضور برترین بازیکنان دنیا از سطح بالایی برخوردار است.
وی ادامه داد: آسیا مهد بدمینتون جهان است و بهترین بازیکن ها در شرق آسیا حضور دارند. اکنون با حمایت فدراسیون برای برگزاری اردوها و مسابقات برون مرزی رقابت تنگاتنگی با حریفان خود خواهیم داشت و هدف ما حفظ جایگاه و بدست آوردن بهترین نتیجه در سطح آسیا است.
عضو تیم ملی بدمینتون بیان کرد: برای ارتقای رنکینگ جهانی خود در مسابقات بین المللی هند، دوبی و نپال حضور یافتم و امتیازهای خوبی را بدست آوردم. البته در نیمه نهایی رقابت های بین المللی نپال به مصاف بازیکنی از میانمار رفتم و بازی را به او واگذار کردم. اگر کمی با دقت تر در این مسابقات به میدان می رفتم می توانستم در فینال حاضر شوم.
وی یادآور شد: مهارت من در بازی های انفرادی است و برای بازی های المپیک 2020 نیز در این بخش شرکت می کنم. بیست و هشتمین دوره مسابقات بین المللی بدمینتون فجر ایران به مناسبت گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در روزهای پانزدهم لغایت هجدهم بهمن ماه جاری باحضور نمایندگان 33 کشور و ملی پوشان ایران و با جوایز 25 هزار دلاری در کرج برگزار می شود.
ورزشی**9128**9118**

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال