نائب رئیس بانوان فدراسیون بدمینتون:

حضور جام فجر تجربه خوبی برای بازیکنان است

تهران- ایرنا- نائب رئیس بانوان فدراسیون بدمینتون، گفت: حضور مسابقات بین المللی جام فجر، تجربه خوبی برای بدمینتون بازان و تاثیر مثبتی بر جایگاه آنان در رنگینگ جهانی دارد.

«فریبا مددی» روز دوشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا، اظهار داشت: در رقابت های بین المللی جام فجر سطح فنی بازیکنان اسپانیا، ترکیه، هند، مالزی، سنگاپور و تایلند به دلیل حضور در بازی های المپیک بالا است و امیدوارم بدمینتون بازان ایران بتوانند با عملکرد خوب در این مسابقات، رنکینگ خود را بهبود بخشند.
وی ادامه داد: «ثریا آقایی» به دلیل آنکه عملکرد مناسبی در بازی های بین المللی از خود نشان داده است، با ارزیابی ناظر توسعه بدمینتون آسیا به کمپ AOP دعوت شد و تمام تلاش خود را برای ادامه حضور در این کمپ به کار بسته است. عملکرد وی و «ثمین عابدخجسته» هر 6 ماه بررسی خواهد شد و در سال 2019 نیز به عنوان یکی از اعضای این کمپ انتخاب می شوند.
نائب رئیس بانوان فدراسیون بدمینتون با اشاره به اینکه افزایش رنکینگ عاملی مهم برای کسب سهمیه بازی های المپیک 2020 است، بیان کرد: حضور بیشتر در مسابقات بین المللی، جایگاه بازیکنان ما را افزایش خواهد داد و باید آقایی و عابدخجسته برای شرکت در بازی های المپیک 2020 در بیش از 20 مسابقه حضور یابند.
وی درباره برنامه های پیش روی فدراسیون، گفت: در تلاش هستیم تا بدمینتون بازان را به مسابقات بین المللی بیشتری اعزام کنیم. از برنامه های دیگر می توان به برگزاری جشنواره های استعدادیابی، مسابقات لیگ و برگزاری کلاس های آموزشی اشاره کرد.
مددی یادآور شد: برای نخستین بار به عنوان سرداور و با دعوت فدراسیون بدمینتون آسیا در مسابقات بنگلادش حضور یافتم و توانستم با وجود همه دشواری ها، این رقابت ها را به خوبی قضاوت کنم.
کمپ پیشرفته تمرینی غرب آسیا ( AOP ) از پنجم بهمن ماه در محل فدراسیون بدمینتون ایران آغاز و تا چهاردهم همین ماه ادامه خواهد داشت.
بیست و هشتمین دوره مسابقات بین المللی بدمینتون فجر ایران به مناسبت گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در روزهای پانزدهم لغایت هجدهم بهمن ماه جاری باحضور نمایندگان 33 کشور و ملی پوشان ایران و با جوایز 25 هزار دلاری در کرج برگزار می شود.
ورزشی**9128**3783**

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال