رئیس مرکز آزمون جهاد دانشگاهی اعلام کرد :

ثبت نام بیش از 140 هزار نفر در آزمون استخدامی دولت

تهران- ایرنا- رئیس مرکز آزمون جهاد دانشگاهی گفت: تاکنون بیش از 140 هزار متقاضی در ششمین آزمون فراگیر استخدامی دستگاه های اجرایی کشور ثبت نام کرده و تنها دو روز تا پایان مهلت ثبت نام زمان باقی است.

سید عزیز آشنا روز دوشنبه در گفت وگو با خبرنگار دانشگاه ایرنا گفت: ثبت نام در آزمون فراگیر استخدامی دستگاه های اجرایی تا ساعت 24 فردا (سه شنبه) 9 بهمن ماه ادامه دارد.
ششمین آزمون فراگیر استخدامی دستگاه های اجرایی کشور 17 اسفند 1397 برگزار می شود. متقاضیان شرکت در این آزمون تا 9 بهمن ماه برای ثبت نام در آزمون مهلت دارند. تعداد افراد پذیرفته و استخدام شده از طریق دو آزمون کتبی و مصاحبه در ششمین آزمون استخدامی فراگیر دستگاه های اجرایی ٤ هزار و ٤٦٤ نفر است . متقاضیان برای ثبت نام باید به سامانه www.hrtc.ir مراجعه کنند.
رئیس مرکز آزمون جهاد دانشگاهی افزود: با توجه به اینکه تنها دو روز تا پایان مهلت ثبت نام باقی است، میزان ثبت نام ها از روز گذشته افزایش یافته و انتظار می رود تا فردا نیز با مراجعه بیشتری روبه رو شویم .
آشنا با تاکید بر اینکه مهلت ثبت نام تمدید نمی شود ، تصریح کرد: به متقاضیان ثبت نام پیشنهاد می شود تا در اولین فرصت نسبت به ثبت نام اقدام کنند چرا که ممکن است اطلاعات آن ها نیاز به ویرایش داشته باشد. در این صورت امکان ویرایش را در بازه زمانی مقرر دارند .
وی خطاب به آن دسته از افرادی که نسبت به انتخاب عنوان شغلی مرتبط با رشته و مدرک تحصیلی دچار تردید و بی اطلاعی هستند، گفت: عنوان ها و شرایط مورد نیاز شغلی در دفترچه ها ذکر شده است، بخشی نیز در سامانه برای بررسی تطابق عنوان شغلی، مدرک و رشته تحصیلی در نظرگرفته شده است که متقاضیان با وارد کردن اطلاعات مدرک، رشته، جنسیت و سهمیه داخل کادرهای مورد نظر، امکان بررسی را پیدا می کنند.
آشنا این جمله را نیز گفت که برخی متقاضیان بدون مطالعه دفترچه و بیش از بررسی تطابق رشته و عنوان شغلی در سامانه ، نسبت به واریز هزینه ثبت نام اقدام می کنند اما پس از آن متوجه می شوند که حائز شرایط نیستند در عین حال که ثبت نام نرم افزاری است و امکان استرداد مبلغ پرداختی وجود ندارد .
وی به تغییرات ایجاد شده در سامانه و دفترچه اشاره و عنوان کرد: برخی مشاغل به تعدادی از شهرها اضافه شده اند و اصلاحیه آن در سایت سازمان جهاد دانشگاهی در دسترس است. متقاضیان پیش از ثبت نام به سایت مراجعه و دفترچه را کامل مطالعه کنند.
آشنا تاکید کرد: پیشنهاد این است که علاقه مندان به ثبت نام در آزمون فراگیر استخدامی دستگاه های دولتی ثبت نام خود را امروز انجام دهند تا در یک روز باقی مانده فرصت ویرایش اطلاعات را پیدا کنند . زیرا زمان تکمیل ثبت نام و بارگذاری اطلاعات زمان بر است .
**9283**1601**

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال

گالری تصاویر