همه پرسپولیسی‌ها پاداش آسیایی را دریافت نکردند

تهران- ایرنا- همه بازیکنان پرسپولیس پاداش رسیدن به فینال لیگ قهرمانان آسیا را دریافت نکرده اند و فقط تعدادی از بازیکنان حواله پاداش را گرفته اند.

به گزارش روز یکشنبه ایرنا، تیم فوتبال پرسپولیس به مسابقه فینال لیگ قهرمانان آسیا در سال 2018 راه یافت و به این ترتیب پاداش 2 میلیون دلاری کسب این عنوان را دریافت کرد.
مسئولان باشگاه پرسپولیس پس از پیگیری‌های فراوان حدود 20 روز پیش این پاداش را از کنفدراسیون فوتبال آسیا دریافت کردند.
پس از این موضوع ایرج عرب سرپرست جدید سرخپوشان همراه با لوح تقدیر و گواهینامه‌هایی که از سوی AFC برای نایب قهرمان آسیا ارسال شده بود به قطر سفر کرد تا این گواهینامه ها را به بازیکنان اهدا کند.
عرب در یکی از روزهای اردوی قطر به بازیکنان این تقدیرنامه ها و گواهینامه ها را اهدا کرد و همچنین از سوی سایت رسمی باشگاه پرسپولیس اعلام شد که حواله‌های پاداش آسیایی هم به سرخپوشان اهدا شده است و عکسی هم که به یادگار گرفته شده بود که سرپرست پرسپولیس در جمع برخی از بازیکنان حضور دارد در سایت باشگاه منتشر شد.
نکته جالب این بود که ایرج عرب در بازگشت به تهران تقدیرنامه و حواله پاداش کریم باقری را که در قطر غایب بود در جلسه ای به وی اهدا کرد تا ظاهرا همه این حواله ها را دریافت کرده باشند اما ظاهرا شرایط به نحو دیگری در حال رقم خوردن است.
با این وجود، به گفته یک منبع آگاه در باشگاه پرسپولیس حواله پاداش آسیایی تنها به چند بازیکن اهدا شده است و سایر نفرات هنوز این پاداش را دریافت نکرده اند و مسئولان باشگاه برای دادن حواله پاداش مدام امروز و فردا می‌کنند.
البته نکته دیگر هم در مورد پاداش برخی از اعضای تیم است که گفته می‌شود مبلغ پاداشی که برای آنها در نظر گرفته شده با بازیکنان و کادر فنی اختلاف زیادی ندارد.
ورزشی**9463**2024

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال