رئیس بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی:

مسئولان ضعف های خود را به گردن نظام نیندازند

تهران- ایرنا- رئیس بسیج اساتید و دفتر هماهنگی کانون های دانشگاه آزاد اسلامی گفت: عملکرد مسئولان متفاوت از نظام است و نباید مسئولان ضعف های خود را به گردن نظام بیندازند و جمهوری اسلامی را ناکارآمد نشان دهند.

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه ایرنا، سید محمود هاشمی امروز ( شنبه ) در نشست خبری با عنوان چهل سالگی انقلاب اسلامی و نقش دانشگاه در طلیعه تمدن اسلامی گفت: انقلاب اسلامی طبق اعلام امامین انقلاب به دنبال برچیدن طاغوت و برقراری حاکمیت خداوند در زمین است.
وی افزود: همین مسئله باعث شده است در چهار دهه گذشته استکبار طرح های مختلفی برای به زانو در آوردن نظام اجرا کند که موفقیتی در پی نداشته است هر چند برخی که مسئولیت های سیاسی هم دارند می خواهند ضعف های خود را به گردن نظام بندازند.
مسئول بسیج دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه دشمن به دنبال القای ناکارآمدی نظام به مردم است تا مردم نسبت به آینده نظام ناامید شوند، ادامه داد:اعتقاد نداریم که عملکرد مسئولان مرتبط با نظام و انقلاب است و این دو مسئله جدا از هم هستند. بنابراین با تبیین این مسئله و اینکه انقلاب اسلامی و نظام دارای دستاورد های گسترده ای است . دانشگاه آزاد اجلاسی با حضور بیش از 300 نفر از اساتید بسیجی را در مشهد برای دفاع علمی و منطقی و در یک کاربست مقایسه ای از دستاوردهای نظام برگزار می کند.
هاشمی اظهار کرد: دانشگاه آزاد اسلامی خود یکی از ده ها دستاورد نظام در آموزش عالی است و این اجلاس اولین اجلاسی است که در این دانشگاه برای تبیین دستاورد های انقلاب برگزار و سعی می شود به نقش دانشگاه در تمدن نوین اسلامی پرداخته شود.
وی ادامه داد: در این اجلاس شخصیت های لشکری و کشوری همچون؛ شهردار اسبق تهران ، معاون فرهنگی سپاه، جانشین کل سپاه و ریاست دانشگاه آزاد اسلامی حضور دارند و در حوزه های چهل گانه به تبیین دستاورد های انقلاب پرداخته ، هشت کمیسیون در اجلاس تشکیل می شود تا برای دهه پنجم نظام تدارک ببینند.
این استاد دانشگاه آزاد اسلامی با ذکر این نکته که یکی از رسالت های نخبگان این است که برداشت های غلط در مورد انقلاب را اصلاح کنند و نگذارند عملکرد مسئولان بی کفایت غیرانقلابی به پای نظام نوشته شود، گفت: خروجی اجلاس که مدیریت کانون های بسیج اساتید دانشگاه آزاد را بر عهده دارند این است که برای 1600 نفر اساتید بسیجی این دانشگاه دستاورد های انقلاب را تبیین کنند و آن اساتید هم برای یک میلیون و 200 هزار دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی در رابطه با پیشرفت های نظام صحبت کنند.
مسئول دفتر هماهنگی کانون های دانشگاه آزاد اسلامی اظهار کرد: چهل سال از عمر نظام جمهوری اسلامی می گذرد و چهل سالگی بهترین زمان برای تبیین دستاورد های انقلاب است؛ انقلابی که 2500 سال فضای اختناق و دیکتاتوری را شکست.

**9487**1601

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال