در رزمایش اقتدار 97 ارتش

تیپ زرهی نزاجا هماهنگی مطلوبی را به نمایش گذاشت

اصفهان- ایرنا- معاون هماهنگ کننده قرارگاه خاتم الانبیا(ص) با مثبت ارزیابی کردن عملکرد زرهی نزاجا گفت: تیپ زرهی نزاجا در رزمایش اقتدار 97 آهنگ حرکت، قدرت آتش و هماهنگی مطلوبی را به نمایش گذاشت.

به گزارش ایرنا و به نقل از روابط عمومی ارتش، سردار سرتیپ پاسدار علی شادمانی روز شنبه در حاشیه مرحله پایانی رزمایش بزرگ اقتدار 97 نزاجا در خصوص عملکرد یگان ‌های زرهی نیروی زمینی ارتش افزود: به طور کلی قدرت و اقتدار در نیروهای زمینی در مرحله نخست مربوط به یگان‌ های زرهی است که می ‌توانند با توجه به نوع ساختار حفاظت شده، سرعت عمل و قدرت آتش مناسبی که دارند عملکرد مطلوبی را از خود به نمایش بگذارد به شرط آنکه خدمه ها اعم از فرمانده، راننده و عنصر آتش مهارت کافی را داشته باشند.
وی تصریح کرد: نیروی زمینی ارتش در این رزمایش عزم خود را جزم کرد تا از حداکثر قدرت زرهی خود استفاده کند و بحمدالله با طرح ریزی عملیاتی خوبی که صورت گرفته شد امروز آهنگ حرکت مناسب و هماهنگی خوبی را در اجرای عملیات از سوی تیپ زرهی شاهد بودیم.
معاون هماهنگ کننده قرارگاه خاتم الانبیا اظهارداشت: امروز نیروی زمینی قدرت آتش خوبی را تا این لحظه به نمایش گذاشت.
رزمایش بزرگ اقتدار 97 نیروی زمینی ارتش با آرایش عملیاتی یگان های مختلف این نیرو صبح جمعه با رمز یا اعلام رمز یا زهرا (س) در منطقه عمومی نصرآباد اصفهان آغاز شد.
در این رزمایش که با هدف ارزیابی تغییر جدید ساختار نیروی زمینی ارتش و به مدت دو روز برگزار می شود، افزون بر 12 هزار نیروی هجومی با تاکتیک‌های نوین آفندی ماموریت خود را اجرا می کنند.
9913/6026/

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال