دونده سرعتی ایران: تغییر سرمربی قبل از المپیک اشتباه است

تهران- ایرنا- دونده سرعتی ایران با بیان اینکه تغییر سرمربی قبل از شروع بازیهای المپیک کاری اشتباه است، ابراز امیدواری کرد تا شرایط برای ادامه همکاری اش با مربی فرانسوی مهیا شود و او بتواند تا بازهای المپیک 2020 با وی کار کند.

حسن تفتیان روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا درباره تمریناتش در مسیر کسب سهمیه المپیک اظهار داشت: 2 ماه و نیم در تهران به صورت انفرادی تمرین کردم. با توجه به اینکه قرارداد مربی فرانسوی ام تا بازی های آسیایی بود پس از این مسابقات قراردادش متاسفانه تمدید نشد و من هم تمریناتم را تنها ادامه دادم.
دونده سرعتی ایران ادامه داد: امیدوارم که تصمیم گیری ها برای جذب مربی فرانسوی من سریع تر انجام شود و بتوانم تا المپیک 2020 با او کارم را ادامه بدهم. ما نصف راه را از المپیک ریو به بعد رفته ایم و به نظرم تغییر سرمربی در این بازه زمانی کار اشتباهی است.
دارنده مدال طلای آسیا با اشاره به رقابت های پیش رویش بیان کرد: سه ماه تا رقابت های قهرمانی آسیا مانده و چند ماه نیز تا مسابقات کسب سهمیه المپیک و رقابت های جهانی دارم. امیدوارم یک همت همه جانبه ایجاد و تکلیف مربی من مشخص شود و بتوانیم سریع تر کارها را پیش ببریم.
او که در بازی های آسیایی جاکارتا از کسب مدال بازماند درباره تاثیرات نداشتن مربی گفت: قطعا اگر مربی نباشد شانسی برای کسب مدال و موفقیت باقی نمی ماند. همه رقیبان من بهترین های جهان هستند. ورزشکاری در بازی های آسیایی با رکورد 9 ثانیه و 92 صدم ثانیه به مدال طلا رسید و این رکورد به مدال در رقابت های بزرگ تر نیز می رسد.
تفتیان افزود: اگر می خواهیم کار بزرگ انجام دهیم و می خواهیم به رکورد زیر 10 ثانیه برسیم و هدفمان سهمیه المپیک و انجام کارهای بزرگ است باید بدانیم که این کار به تنهایی اتفاق نمی افتد.
دونده سرعت ایران در پاسخ به این سوال که مذاکراتش با فدراسیون چطور بوده؟ تصریح کرد: خوشبختانه صحبت های خوبی انجام داده ایم و من به آینده امیدوارم. امیدوارم که خیلی زود تکلیف مشخص شود.
ورزشی**ع-ح**1597

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال