حدادی: اختلافی با فدراسیون دو و میدانی ندارم

تهران- ایرنا- مرد طلایی دو و میدانی ایران در بازی های اسیایی جاکارتا اعلام کرد با این فدراسیون اختلافی ندارد و امیدوار است برای مدال آوری در المپیک مورد حمایت مالی قرار گیرد.

به گزارش ایرنا، احسان حدادی عصر امروز چهارشنبه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: با صالحی امیری جلسه داشتم و او دستور داد مبالغ لازم برای رسیدن به بهترین شرایط را اعلام کنم.
او گفت: لیست تهیه کردم و گفتم برای رسیدن به بهترین شرایط برای حضور در المپیک، چهار میلیارد و ٨٠٠ میلیون تومان لازم دارم. حالا یک نفر با ٢ میلیارد این هزینه را جمع می کند، یکی با ٥٠٠ میلیون و یک نفر با ١٠ میلیارد.
حدادی افزود:اما استاندارد آماده سازی برای مدال المپیک در جهان برای یک سال و نیم ٥٠٠ هزار دلار است.
دارنده مدال نقره المپیک لندن بیان کرد: من اعلام هزینه کردم و اگر بتوانند این مبلغ را مهیا کنند در بهترین شرایط کار پیش می رود اما اگر نتوانند مثل گذشته یکسری هزینه ها می شود و سعی می کنیم موفق شویم.
حدادی گفت : من تلاشم این است که با کف هزینه ها جلو برویم. موضوع مربی است و امیدورام هماهنگی ها انجام شود و با قدرت جلو برویم و بهترین نتیجه را کسب کنم. اختلافی وجود ندارد و همه با هم دوست هستیم و به اعتقاد من دو و میدانی جامعه خوبی است و همه لبخند می زنیم.
ملی پوش پرتاب دیسک ایران ادامه داد:شیرینی ورزش و شیرینی مدال آوری همین اختلاف نظر هایی است که وجود دارد. وقتی مدال می گیریم و گریه می کنیم یاد همین اتفاق ها می افتیم. امشب هم برنامه خوبی بود و همه مربیان حضور داشتند باید و باید از آنها تشکر کنم.
وی تاکید کرد: متاسفانه مربی من به این مراسم دعوت نشد و این احساس بدی در من ایجاد کرد. حسین توکلی برای من زحمت کشیده و می توانست در این مراسم باشد. ما مدیریت را یاد می گیریم و باید کنارش یکسری اخلاق خوب و مهربانی ها را نیز یاد بگیریم.
او درباره ادامه همکاری با حسین توکلی نیز بیان کرد: توکلی در اردوهای من قطعا هست. در صحبتی که با صالحی امیری داشتم گفتم حسین توکلی از نظر روحی می تواند به من کمک کند.
هرکس کنار خودش دکتر روانشناس دارد و او قطعا می تواند از این نظر به من کمک کند. اگر در دو و میدانی قهرمان المپیک داشتیم قطعا او امروز کنار من بود و نیازی نبود حسین توکلی از وزنه برداری کنارم باشد. یک قهرمان المپیک دغدغه قهرمان المپیک را می داند و منم انشالله در آینده به ورزشکاران دو و میدانی کمک می کنم.
حدادی در پاسخ به این سوال که ایا اختلاف های او با فدراسیون تمام می شود یا خیر؟ بیان کرد: اختلاف نبوده . بحث من انتخاب مربی بوده است. من و کیهانی با یکدیگر پدرگشتگی نداریم.
دارنده مدال طلای بازی های آسیایی جاکارتا درباره احتمال ادامه همکاری با مربی قبلی خود گفت: مربی برنامه های تمرینی را می فرستد و من مبالغی رو پرداخت کردم و با اوکار می کنم. چون نمی تواند به ایران بیاید گفته مدتی به چین بروم و کنار ورزشکاران چینی باشم و قرار است ورزشکاران چینی هم ٢٠ روزی در کیش اردو بزنند و من هم آنجا تمرین کنم.
او ادامه داد: ادامه اردوهایم بستگی به شرایط دارد. به چین می روم و بعد در کیش تمرین می کنیم و به امید خدا بعد در اروپا تمرین می کنیم.
او درباره حواشی این مدت نیز بیان کرد: حاشیه نبوده و ما نیازها را گفتیم. هدف ما طلا بوده و باید اینطور هزینه کنیم. بحث ما امکانات اولیه است. بحث ما اردو، فیزیوتراپ و مربی است.
وی ادامه داد: من ٢ سالی هست که از فدراسیون حقوق نمی گیرم و برای مدال المپیک تلاش می کنم و یکسری توقع های بیشتر دارم چون برای مدال المپیک تلاش می کنم. اگر هدف مدال آسیا باشد در همین هتل تمرین می کنم و مدال می گیرم.
شبس**ورزشی**ع_ح**9118** 1917

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال