سرمربی قطر: نتیجه بازی مقابل کره به ذهنیت ما بستگی دارد

ابوظبی- ایرنا- سرمربی تیم ملی فوتبال قطر پس از راهیابی این تیم به مرحله یک چهارم جام ملت های آسیا از تعهد و انگیزه بالای این تیم در جریان بازی ها تمجید کرد و نتیجه بازی مقابل کره جنوبی را تنها به ذهنیت تیمش وابسته دانست.

«فلیکس سانچز» در گفت و گو با خبرنگار اعزامی ایرنا در خصوص بازی بعدی تیمش در مرحله یک چهارم نهایی اظهار داشت: ما می دانیم که کره جنوبی تیم بسیار مستعدی است، بسیاری از بازیکنان این تیم در اروپا بازی می کنند و در حال حاضر هم در تورنمنتی حساس حضور دارند و می دانیم بازی سختی در انتظارمان است.
وی ادامه داد: باید بازیکنان کره را تجزیه و تحلیل کنیم، تعدادی از بازیکنان ما نیز محروم هستند و برنامه های ما با توجه به شرایط موجود پایه ریزی خواهد شد اما به هرحال ما در آستانه بازی با یکی از قدرتمندترین تیم های این تورنمنت قرار داریم.
سانچز در مورد عملکرد سطح بالای تیمش در بازی مقابل عراق تصریح کرد: فکر می کنم بازیکنان قطر با نهایت تعهد بازی کردند و بسیار پر انگیزه ظاهر شدند؛ اعتماد به نفس خوبی داشتند؛ آنها در تمام بازی ها بهترین خود را به نمایش می گذارند؛ تورنمنت رو به جلو پیش می رود و بازیکنان هم تمام تلاش خود را می کنند اما در نهایت همه چیز به ذهنیت ما بستگی دارد.
یکی از بازیکنان تیم ملی قطر نیز در جریان این مصاحبه تاکید کرد: به همه اعضای تیم ملی قطر و همه افرادی که از ما حمایت می کنند، تبریک می گویم؛ بازی سختی مقابل کره جنوبی پیش رو داریم اما آماده مواجه با آنها هستیم؛ همه می دانیم که آنها تیم خوبی دارند اما ما به قهرمانی فکر می کنیم.
وی در خصوص صعود غیرقابل انتظار قطری ها به مرحله یک چهارم جام ملت ها تاکید کرد: از پیروزی مقابل عراق خوشحال هستیم. عراق تیم خوبی بود و از اینکه در قلب تاریخ رخنه کردیم بسیار احساس غرور می کنیم و از حالا باید خود را برای بازی مقابل کره جنوبی آماده کنیم.
وی افزود: کادر فنی و تیم خوبی داریم و این موضوع تفاوت ما با سایر تیم ها است؛ کره جنوبی یکی از بهترین تیم های آسیا است اما اگر مشابه بازی های قبل بازی کنیم می توانیم نتیجه خوبی مقابل آنها به دست آوریم.
تیم ملی قطر روز جمعه و در مرحله یک چهارم نهایی جام ملت های آسیا برابر کره جنوبی قرار خواهد گرفت. این تیم در مرحله گروهی و در حالی که با عربستان سعودی همگروه بود، به عنوان صدرنشین راهی مرحله یک هشتم شد و در این مرحله نیز عراق را از پیش روی برداشت.
ورزشی**9029**3991**9129

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال