در گفت وگو با ایرنا:

متقاضیان هشتمین مسابقات مناظره دانشجویی آماده شوند

تهران- ایرنا- مسئول دبیرخانه مسابقات ملی مناظره دانشجویی گفت: هشتمین دوره مناظره ملی دانشجویان ایران توسط واحدهای جهاد دانشگاهی سراسر کشور برگزار می شود و متقاضیان شرکت در این دوره از مسابقات برای مناظره آماده شوند.

مهدیه شاه نظری روز سه شنبه در گفت وگو با خبرنگار دانشگاه ایرنا عنوان کرد: از آنجا که روز یا هفته معینی برای برگزاری دوره های استانی مناظرات دانشجویی وجود ندارد، هر واحد استانی جهاد دانشگاهی بنابر برنامه ریزی خود هشتمین دوره از مسابقات را بازه زمانی بهمن ماه 97 تا اردیبهشت ماه سال 98 برگزار می کند.
وی افزود: مرحله دانشگاهی این دوره از مسابقات که در تهران برگزار می شود، همزمان با مرحله استانی است.
شاه نظری با بیان اینکه دوره منطقه ای مناظرات دانشجویی در مهرماه 98 برگزار می شود، عنوان کرد: مرحله کشوری هشتمین دوره از مسابقات ملی مناظره دانشجویی نیز در آذرماه سال 98 برگزار می شود.
لازم به ذکر است ، مرحله دانشگاهی هشتمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویان ایران با «نشان خواجه نصیرالدین طوسی» به همت معاونت فرهنگی سازمان جهاد دانشگاهی تهران و با همکاری سازمان دانشجویان جهاددانشگاهی و اداره کل فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران، برگزار می شود.
متقاضیان برای شرکت در این دوره از مسابقات تا 15 اسفند ماه 97 برای ثبت نام مهلت دارند.
این مسابقات با هدف آموزش فرهنگ گفت ‌و گوی صحیح، اخلاقی، منطقی و علمی در میان دانشجویان و با حضور گروه های دانشجویی در دانشگاه تهران برگزار می شود.
همچنین، مسابقه فینال هفتمین دوره مسابقات مناظره دانشجویان ایران بین دو تیم «جیم» از استان تهران و «راه سبز امید» از استان اصفهان بر سر گزاره «تهدید به بستن تنگه هرمز سیاست مؤثری در رویارویی با فشارهای بین المللی و تهدیدات خارجی است» 20 آذر ماه با برتری تیم جیم برگزار شد.
در هفتمین دوره از مسابقات مناظره دانشجویان ایران، ۵۸۰ تیم چهار نفره دانشجویی برای حضور در این دوره از مسابقات اعلام آمادگی کردند که نسبت به سال قبل آن ۱۲ درصد رشد داشت.

**9283**1601**

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال