تیم جودوی کارگران ایران در اندیشه تکرار قهرمانی جهان

تهران- ایرنا- رئیس انجمن جودو فدراسیون ورزش کارگری با اشاره به حضور تیم ایران در مسابقات جهانی اسپانیا، گفت: تمام هدف ما دفاع از عنوان قهرمانی و تکرار موفقیت های گذشته است.

«سعید قمی» روز دوشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا با بیان اینکه مسابقات جهانی یکم تیرماه سال آینده در دهکده ای در نزدیکی بارسلونای اسپانیا آغاز می شود، اظهار داشت: برای نخستین بار بانوان جودوکار ایران در این رقابت ها حضور می یابند. این مهم در راستای تشویق و حمایت از بانوان برای فعالیت بیشتر در جامعه کارگری انجام می شود.
وی در ادامه درباره مسابقات قهرمانی کشور بانوان، گفت: این رقابت ها هفته گذشته در اصفهان برگزار شد و هدفمان این بود تا استعدادها و سرمایه های ملی خود را شناسایی کنیم.
رئیس انجمن جودو فدراسیون ورزش کارگری درخصوص اردوهای تیم ایران، عنوان کرد: تا زمان اعزام به مسابقات جهانی اسپانیا، سه مرحله اردو خواهیم داشت. در این اردوها نفرات برتر مسابقات قهرمانی کشورمان را دعوت می کنیم و برگزاری انتخابی، مسافران پیکارهای جهانی جودوی کارگران را مشخص می کند.
وی با بیان اینکه اردوی نخست تیم آقایان در اصفهان برگزار شد، ادامه داد: در تلاش برای برگزاری اردوهای بعدی در دیگر شهرها هستیم که تاریخ و محل آن، به زودی مشخص خواهد شد.
این پیشکسوت جودو با تاکید بر اینکه «جواد رمضی» رئیس فدراسیون ورزش کارگری حمایت ویژه ای از انجمن جودو دارد، گفت: ورزش جودو کارگری، آمار جمعیتی و سطح فنی بالایی دارد. حتی در بحث داوری هم در تعامل با فدراسیون جودو از داوران بین المللی استفاده می کنیم.
رئیس انجمن جودو با اشاره به اینکه ارتباط ما با فدراسیون جودو خوب است، گفت: همکاری نزدیکی با این فدراسیون داریم و در مباحث مختلف از کمک آنان بهره می بریم.
قمی در پایان عنوان کرد: همچنین، اولین دوره مسابقات جودوی فرزندان کارگر را اردیبهشت ماه سال آینده برگزار می کنیم.
ورزشی**9128**3783**

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال