عضو مجمع زنان اصلاح طلب:

لیست جداگانه ای برای انتخابات آتی نمی دهیم

تهران-ایرنا- عضو مجمع زنان اصلاح طلب با بیان این که چهار حزب تشکیل دهنده شورای عالی سیاست گذاری احزاب زن اصلاح طلب در شورای عالی سیاست گذاری اصلاح طلبان نیز حضور دارند، گفت: فعلا درباره ارائه لیست زنان برای انتخابات آتی رویکردی وجود ندارد.

«اشرف بروجردی» روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار سیاسی ایرنا در پاسخ به پرسشی درباره فرا جناحی بودن تشکل تازه تاسیس «شورای عالی سیاست گذاری احزاب زن اصلاح طلب» و احتمال ائتلاف با زنان اصولگرا، اظهارداشت: بیشتر مباحث مطرح شده در این شورا مربوط به تعامل در زمینه مسائل زنان و نزدیک کردن دیدگاه ها برای اتخاذ راهبردی واحد است و در این زمینه، احتمال ائتلاف در موارد خاص وجود دارد.
وی مطالبات شورای عالی سیاست گذاری احزاب زن اصلاح طلب را عمدتا جنسیتی عنوان کرد و افزود: وظایف و عملکرد این شورا با شورای عالی سیاست گذاری اصلاح طلبان تداخلی ندارد چون چهار حزب زنان اصلاح طلب عضو شورای عالی اصلاح طلبان نیز هستند.
عضو مجمع زنان اصلاح طلب درباره احتمال ارائه لیست واحد زنان اصلاح طلب برای انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی گفت: احتمال دارد، اما هیچ یک از این تشکل ها لیستی جدای از شورای عالی سیاست گذاری اصلاح طلبان نخواهند داشت. این که زنان لیست جداگانه ای ارائه دهند فعلا چنین رویکردی وجود ندارد.
رییس سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران همچنین در پاسخ به پرسشی درباره احتمال معرفی نامزد زن برای انتخابات ریاست جمهوری 1400 یادآور شد: ما به این موضوع فکر می کنیم البته اگر بخواهیم اقدامی هم انجام دهیم به تفسیر شورای نگهبان از کلمه «رجال» بر می گردد.
سیام *3202**1336

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال