لیگ برتر انگلیس؛

آرسنال شهرآورد لندن را فتح کرد

تهران- ایرنا- تیم فوتبال آرسنال درادامه رقابت های هفته بیست و سوم لیگ برتر انگلیس دست به کار بزرگی زد و در یکی از شهرآورد های مهم شهر لندن تیم چلسی را مغلوب کرد.

به گزارش شنبه شب ایرنا، شاگردان «اونای امری» که هنوز هم با روزهای خوب خود در این تیم فاصله دارند شنبه شب دریکی از شهرآوردهای مهم شهر لندن میزبان شاگردان « مائوریتسیو ساری» درتیم چلسی بودند و این تیم را با نتیجه 2 برصفر شکست دادند.
«آلکساندر لاکازت» دردقیقه 14 و «لئورانت کوشینلی» دردقیقه 39 برای تیم آرسنال دراین دیدار حساس گلزنی کرده و بیشترین نقش را دربرتری تیم خود دراین بازی برعهده داشتند.
شاگردان امری درحالی موفق به کسب این پیروزی مهم شدند که براساس آمار این دیدار تنها در37 درصد از زمان این دیدار مالکیت توپ و میدان را دراختیار داشتند و باید توجه داشت آنان در ورزشگاه خانگی خود «امارات» بازی می کردند و از آنان انتظار بیشتری می رفت.
بازیکنان این تیم هشت حمله موفق به سمت دروازه تیم چلسی داشتند که 4 حمله آنان درچارچوب قرارداشت این درحالی است که بازیکنان تیم چلسی 12 حمله برروی دروازه تیم میزبان طراحی که تنها یک حمله آنان درچارچوب دروازه آرسنال جای داشت.
شاگردان ساری در 63 درصد از زمان این دیدار که توپ و میدان را دردست داشتند 6 کرنر زدند و به توپچی ها 5 بار فرصت استفاده از این موقعیت را دادند.
شاگردان امری با کسب هر سه امتیاز این دیدار 44 امتیازی شده و به دلیل تفاضل گل مناسب تر جایگاه تیم منچستریونایتد را رده پنجم جدول رده بندی این لیگ اشغال کردند.
تیم چلسی نیز هر چند 47 امتیازی ماند اما جایگاه چهارمی خود درجدول رده بندی این مسابقات را از دست نداد.
شبد*ورزشی**9144**1953**

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال