مرحله دوم لیگ دسته یک والیبال نشسته با قهرمانی قزوین پایان یافت

قزوین - ایرنا - تیم والیبال نشسته گروه بهداشتی فیروز قزوین با کسب 15 امتیاز عنوان قهرمانی گروه ب مرحله دوم لیگ دسته یک باشگاه های کشور را به خود اختصاص داد.

به گزارش ایرنا، تیم فیروز قزوین روز جمعه با کسب این نتیجه راهی دور نهایی مسابقات لیگ دسته اول والیبال نشسته باشگاه های کشور شد.
در روز پایانی این مسابقات که از 25 دی ماه به میزبانی قزوین و با حضور هفت تیم برگزار شد، تیم های منطقه ویژه اقتصادی دوغارون تایباد و هیات سلماس باهم دیدار کردند که در نهایت تیم سلماس با نتیجه ٣ بر ٠ پیروز این دیدار شد.
تیم های هیات رشت و هیات گرگان در دیدار دوم با هم رقابت کردند و تیم گرگان با نتیجه ٣ بر ١ از سد نماینده رشت گذشت.
در دیدار سوم هم تیم فیروز قزوین موفق شد ٣ بر ٠ شهرداری تبریز را شکست دهد.
بر همین اساس تیم های قزوین با ١٥ امتیاز، منطقه ویژه اقتصادی دوغارون تایباد با ١٤ امتیاز و شهر بابک کرمان با ١٢ امتیاز به مرحله نهایی این مسابقات صعود کردند.
مرحله دوم مسابقات لیگ یک والیبال نشسته باشگاه های کشور از گروه ب، از ٢٥ تا ٢٨ دی ماه در قزوین و با حضور تیم های فیروز قزوین، هیأت رشت، هیأت گرگان، هیأت سلماس، شهرداری تبریز، شهر بابک گرگان و منطقه ویژه اقتصادی دوغارون تایباد برگزار شد.
از مجموع رقابت‌های منطقه‌ای لیگ دسته یک، 14 تیم به مرحله دوم راه یافتند که در دو گروه هفت تیمی A و B با یکدیگر به رقابت پرداختند.
از این مسابقات نیز سه تیم برتر هر گروه به مرحله نهایی صعود کرده اند و 2 تیم برتر در مرحله‌ نهایی نیز به رقابت‌های لیگ برتر سال آینده راه می یابند.
6101*3013

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال