رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش:

دشمن در فضای مجازی به دنبال تغییر باورهای اعتقادی مردم است

تهران-ایرنا- رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش با بیان اینکه جنگ فرهنگی در عرصه فضای مجازی دائمی و همیشگی است، گفت: در فضای مجازی همه مردم به اندازه هم در خطر تهدیدات دشمن بوده و آنان به دنبال تغییر باورهای فکری و اعتقادی مردم هستند.

به گزارش روز پنج شنبه ایرنا از روابط عمومی ارتش، حجت الاسلام عباس محمد حسنی، در دومین گردهمایی بسیجیان کوی های سازمانی ارتش در مرکز پشتیبانی شهید فیض الله امانی نیروی زمینی ارتش با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری (دامت برکاته) درباره اهمیت فضای مجازی گفت: ایشان بارها فرموده اند که اگر من امروز رهبر نبودم، مسئولیت فضای مجازی را به عهده می گرفتم؛ که این موضوع اهمیت فضای مجازی را نشان می دهد.
وی ادامه داد: امروز از لحاظ تجهیزات و امکانات نظامی به جایی رسیده ایم که دشمن دیگر توان تهاجم نظامی را به کشور ما ندارد، به همین دلیل شیوه و ابزار خود را برای مقابله با انقلاب اسلامی ایران تغییر داده‌است، پس ما هم باید با قدرت به مقابله با جنگ نرم دشمن در فضای مجازی برویم.
رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش حضور نیروهای انقلابی را در فضای مجازی ضروری دانست و گفت: ترک عرصه فضای مجازی مانند این است که میدان جنگ حقیقی را رها کنید که ذلت و خواری به دنبال دارد.
نماینده ولی فقیه در ارتش جنگ فرهنگی در عرصه فضای مجازی را دائمی و همیشگی برشمرد و تصریح کرد: در فضای مجازی همه مردم به اندازه هم در خطر تهدیدات دشمن هستند و آنان به دنبال تغییر باورهای فکری و اعتقادی مردم هستند.
حجت الاسلام محمدحسنی گفت: دشمن در فضای مجازی مشکلات کوچک را بزرگ و موفقیت ها را کوچک جلوه می دهد. با شناخت شیوه‌های دشمن در فضای مجازی و با گسترش سواد رسانه‌ای باید مقابل هجوم دشمن ایستاد و از تاثیر گذاری بر افکار جوانان جلو گیری کرد.
وی اقدامات انجام شده توسط جوانان انقلابی در فضای مجازی را همانند عملیات فتح المبین در دوران دفاع مقدس دانست و گفت: باید با انگیزه و اقتدار به دفاع از انقلاب اسلامی و فرهنگ غنی اسلام در فضای مجازی پرداخت
**9121**1601**

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال