زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون المپیادهای علمی اعلام شد

تهران-ایرنا-مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان و دانش‌پژوهان جوان زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون المپیادهای علمی در سال تحصیلی 98-1397 را اعلام کرد.

به گزارش روز چهارشنبه گروه علمی ایرنا از مرکز امور هماهنگی، ارتباطات و حوزه وزارتی آموزش‌وپرورش، تمامی ثبت‌نام‌شدگان در آزمون المپیادهای علمی در سال تحصیلی 98-1397 می‌ توانند کارت ورود به جلسه آزمون را از ساعت 10 صبح روز چهارشنبه مورخ 26/10/1397 از طریق سامانه به آدرس http://oly.medu.ir/portal/olympiad.php دریافت کنند.
همچنین داوطلبان ضمن مراجعه به سامانه و‌ کارت ورود به جلسه، از نشانی حوزه امتحانی و زمان آزمون مطلع می شوند.آن دسته از داوطلبانی که در مهلت مقرر ثبت‌نام،‌ موفق به پرداخت هزینه ثبت‌نام نشده‌اند،می توانند ضمن مراجعه به سامانه و انجام عملیات پرداخت،‌ ثبت‌نام را تکمیل و کارت ورود به جلسه خود را دریافت کنند.
همچنین داوطلبان پس از دریافت کارت از سامانه ثبت‌نام، به مدرسه محل تحصیل خود مراجعه و کارت را به مهر دبیرستان ممهور کنند.شرط لازم جهت ورود به جلسه آزمون، دارا بودن کارت ورود به جلسه عکس‌دار است.از ورود داوطلبانی که کارت آنان فاقد عکس یا مهر مدرسه باشد به جلسه برگزاری آزمون جلوگیری خواهد شد.
درصورتی‌که کارت ورود به جلسه آزمون فاقد عکس یا عکس دیگری به‌ اشتباه آپلود شده است، داوطلب می تواند ضمن به همراه داشتن یک قطعه عکس پرسنلی، جهت الصاق و تأیید آن به مدیر مدرسه محل تحصیل خود مراجعه کند.

**برگزاری هفته سرود و نمایش در مدارس با هدف ایجاد روحیه نشاط
معاون پرورشی و فرهنگی وزرات آموزش و پرورش از تشکیل ستاد مرکزی راهبردی و سیاست گذاری هفته سرود و نمایش در وزارتخانه و برگزاری هفته سرود و نمایش در مدارس و ارسال شیوه نامه اجرایی آن به استان ها خبر داد.
علیرضا کاظمی با اشاره به اهمیت و ضرورت اجرای سند تحول افزود: در راستای تحقق منویات رهبر معظم انقلاب و اجرای سند تحول و با هدف ایجاد روحیه نشاط و شادابی در مدارس و تقویت هویت اسلامی و ایرانی و تقویت روحیه کار تیمی و همچنین شناسایی استعدادها هفته سرود و نمایش با شعار «هر مدرسه، یک سرود و یک نمایش» در مدارس کشور اجرا می شود.
وی تصریح کرد: بهره گیری از مشارکت و همکاری تمامی ارکان مدرسه از جمله، عوامل اجرایی، آموزشی و تربیتی و انجمن های اولیا و مربیان در شیوه نامه هفته سرود و نمایش به مدارس توصیه شده است.
کاظمی از تشکیل ستاد مرکزی راهبردی و سیاست گذاری هفته سرود و نمایش در وزارتخانه خبر داد و افزود: در استان ها نیز کمیته برنامه ریزی و اجرایی هفته سرود و نمایش با عضویت یازده نفر تشکیل می شود.
وی ادامه داد: ضروری است مدیران مدارس محیط مناسب را برای اجرای نمایش و سرود در مدارس فراهم کنند و متون نمایش و سرود را قبل از اجرا مشاهده و تایید کنند.
علمی*9294*1440

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال