نگاهی به شرایط پدیده پس از واگذاری

تهران- ایرنا- اوضاع باشگاه پدیده مشهد پس از واگذاری هم بهبود پیدا نکرده است و مانند قبل هنوز مشکل پرداختی به بازیکنان وجود دارد.

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا، پدیده یکی از تیم هایی بود که امسال نتایج خوبی در لیگ برتر گرفت و در حد یک مدعی ظاهر شد. تیمی که در اکثر هفته های لیگ برتر صدرنشین بود و در پایان نیم فصل هم امتیاز با سپاهان صدر نشین، به خاطر تفاضل گل کمتر نسبت به این تیم اصفهانی و بالاتر از پرسپولیس در رده دوم جدول رده بندی قرار گرفت.
اما این تیم در طول نیم فصل اول با مشکلات زیادی دست به گریبان بود. بازیکنان در طول نیم فصل اول کمتر از 10 درصد قرارداد خود را دریافت کردند اما در پایان نیم فصل باشگاه با پرداخت مبلغی به بازیکنان درصد دریافتی را به بیش از ده درصد رساند تا بازیکنی نتواند از این تیم جدا شود.
تیم فتبال پدیده فردا چهارشنبه برای برپایی اردوی آماده سازی راهی ترکیه می شود این در شرایطی است که این تیم حدود دو روز است که در تهران حضور دارد.
مالکیت باشگاه پدیده به شهر خودرو واگذار شده اما مسئولان جدید این باشگاه هم هنوز اقدامی برای پرداخت پول به بازیکنان نکردند البته قرار است تا پیش از اردو مبلغی را به بازیکنان پرداخت کنند.
گفته شد دیروز به عنوان درصدی از قراردادها به بازیکنان پدیده خودرو داده شده، اما هیچ اقدامی تا کنون در این رابطه صورت نگرفته است.
بازیکنان پدیده دیروز از نمایشگاه شهر خودرو بازدید کردند اما هیچ خودرویی به بازیکنان این تیم به عنوان بخشی از قرارداد داده نشد.
ورزشی**9463**2024

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال