شکست امیدهای فوتبال ایران برابر تاجیکستان

تهران- ایرنا- تیم فوتبال امید ایران در نخستین بازی از تورنمنت چهارجانبه قطر برابر تاجیکستان قرار گرفت و با نتیجه 2 بر یک شکست خورد.

به گزارش ایرنا از فدراسیون فوتبال، شاگردان زلاتکو کرانچار از دقایق ابتدایی این مسابقه کنترل بازی را در اختیار گرفتند و در دقیقه ٣ با ضربه وحید نامداری موفق به گشودن دروازه حریف شدند.
ارسال ساکی از جناح راست با ضربه تمام کننده نامداری ایران را به گل اول این تورنمنت رساند.
بازیکنان ایران در ادامه باز هم فشار زیادی روی دروازه حریف وارد کردند و صاحب موقعیت های متعدد گلزنی شدند اما تاجیکستان در دقیقه ٣٨ بازی را به تساوی کشاند تا نیمه اول بازی با تساوی یک بر یک به پایان برسد.
تیم فوتبال امید ایران در نیمه دوم هم صاحب توپ و میدان بود اما بر خلاف روند بازی روی یک ضد حمله در دقیقه ٥٠ تاجیک ها به گل دوم رسیدند. شاگردان کرانچار تا پایان بازی حملات متعددی روی دروازه حریف داشتند و بارها صاحب موقعیت گلزنی شدند اما در نهایت این دیدار با نتیجه 2 بر یک به سود تاجیکستان تمام شد.
شهاب عادلی، امید نورافکن، علیرضا آرتا، محمد مسلمی پور، حسین ساکی، سینا زامهران، مهدی مهدی خانی، مهدی قائدی، وحید نامداری، امیر روستایی و محمد رضا آزادی ١١ بازیکن تیم امید در این مسابقه بودند.
دومین مسابقه این تورنمنت نیز ساعت 19 و 30 دقیقه بین 2 تیم قطر و کویت انجام خواهد شد.
ورزشی ** 1528 **9129

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال