تمرین شاداب ملی‌پوشان در ورزشگاه الوصل دبی

دوبی- ایرنا- بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران که با کسب شش امتیاز از 2 دیدار نخست خود در جام ملت ها صعود خود را به مرحله یک هشتم نهایی قطعی کرده اند، برای آمادگی هرچه تمام تر در دیدار حساس چهارشنبه برابر عراق و تعیین سرگروهی گروه چهارم، تمرین شادابی را تحت نظر کی روش برگزار کردند.

به گزارش خبرنگار اعزامی ایرنا، اولین تمرین تیم ملی فوتبال ایران برای تقابل با عراق عصر امروز در ورزشگاه الوصل امارات در دوبی برگزار شد.
اتوبوس تیم ملی ساعت 17 و 15 دقیقه به وقت امارات به ورزشگاه الوصل رسید و ملی پوشان یک ربع بعد، تمرینات خود را آغاز کردند.
پیش از آغاز تمرین امروز احمد نوراللهی، روزبه چشمی 2 بازیکن تیم ملی و اوسیانو کروز مربی تیم ملی در جمع خبرنگاران صحبت کردند.
در ادامه تمرین امروز سایر بازیکنان، عبور از موانع، حرکات کششی و عضلانی را در دستور کار خود قرار دادند.
بعد از انجام حرکات کششی و عبور از موانع، دروازه بان های تیم ملی زیر نظر الکساندر لوپز مربی دروازه بان ها تمرینات اختصاصی خود را انجام دادند.
در این تمرین خبرنگارانی از سایر کشورها از جمله عراق و امارات در محل تمرین تیم ملی فوتبال حضور داشتند.
علیرضا جهانبخش مهاجم تیم ملی و باشگاه برایتون انگلیس در این تمرین همراه سایر مهاجمان بدون مشکل تمرین کرد و به نظر می رسد مشکل جسمانی این لژیونر تا حدود زیادی برطرف شده است.
همچنین مجید حسینی مدافع تیم ملی که گفته می شد به خاطر تعویضش در دیدار برابر یمن ناراحت است، امروز با شادی و نشاط خاصی تمرینات را پیگیری کرد و در طول تمرین با سایر بازیکنان خوش و بش زیادی داشت.
تمرین آقا وسط همراه با عبور از موانع همراه با توپ برای دقایقی در برنامه تمرینی ملی پوشان قرار داشت.
انجام بازی سپک تاکرا«تنیس فوتبال» برنامه دیگر ملی پوشان برای این تمرین بود. بازیکنان اصلی در 2 قسمت از زمین به انجام این برنامه پرداختند و سایر بازیکنان در قسمتی دیگر از زمین برنامه های دیگر تاکتیکی را انجام دادند.
علی کفاشیان نایب رییس اول و محمدرضا ساکت دبیر کل سابق فدراسیون فوتبال از جمله حاضران در این تمرین بودند.
بعد از 25 دقیقه از شروع تمرین همه اهالی رسانه به بیرون ورزشگاه هدایت شدند.
تیم ملی فوتبال ایران که 2 بازی ابتدایی خود در جام ملت های آسیا را با 2 برد برابر یمن و ویتنام آغاز کرد، در بازی سوم خود روز چهارشنبه از ساعت 19 و 30 دقیقه در ورزشگاه آل مکتوم دوبی به مصاف عراق می رود.
ورزشی**9463**9029**9129

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال