پیشکسوت فوتبال ایران:

کی‌روش ترکیب اصلی را برای بازی‌های مهم نگه داشته است

تهران- ایرنا- پیشکسوت فوتبال ایران گفت: سرمربی تیم ملی ترکیب اصلی تیم را برای بازی های مهم نگه داشته تا در آن مسابقات تیمش با قدرت ظاهر شود.

اسماعیل هلالی روز یکشنبه در گفت‌وگو با ایرنا با اشاره به برتری تیم ملی فوتبال ایران برابر ویتنام گفت: 2 بازی ابتدایی برابر یمن و ویتنام بیشتر مانند بازی تدارکاتی بود تا بازیکنان برای بازی های حساس آینده آماده شوند.
وی افزود: تیم ملی در مسابقه با ویتنام به غیر از دو موقعیتی که گل شد و دو موقعیت نصفه و نیمه دیگر چندان فرصتی برای گلزنی پیدا نکرد. از طرفی دو موقعیت صددرصد گل به حریف دادیم که اگر تیم های قوی تر بودند مطمئنا خطرساز می شدند. تیم هنوز جای کار دارد تا به شرایط خوب برسد.
پیشکسوت فوتبال ایران خاطرنشان کرد: بازی های تدارکاتی با تیم های سطح بالا نداشتیم و نظر کی روش این بود که با تیم هایی که در سطح چندان بالایی نبودند بازی کنیم. با توجه به این مساله این 2 بازی ابتدایی برای ما به عنوان بازی تدارکاتی خوب بود تا گام محکمی برای ادامه کار برداریم.
وی با اشاره به تغییراتی که در ترکیب تیم ملی رخ داده بود، تصریح کرد: به نظر می رسد کی روش قصد دارد برای بازی های مهمتر از ترکیب اصلی اش استفاده کند و در حال حاضر هم در حال سنجیدن بازیکنان است. برای مثال احمد نوراللهی در مسابقه با ویتنام واقعا خوب ظاهر شد و عملکرد خوبی هم داشت.
هلالی در پایان در مورد شانس قهرمانی ایران گفت: کره جنوبی امسال تیم خوبی نیست.از طرفی استرالیا هم آنطور که باید قوی ظاهر نشد.تنها تیم های خوب ایران و ژاپن هستند که شانس قهرمانی دارند.
تیم ملی فوتبال ایران در حالی عصر روز شنبه برابر ویتنام با برتری دو صفر به پیروزی رسید که در بازی نخست هم با نتیجه 5 بر صفر برابر یمن به گیروزی رسیده بود.
شاگردان کی روش در سومین و آخرین دیدار خود در مرحله گروهی عصر چهارشنبه به مصاف عراق می روند.
ورزشی**9463**

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال