پلیس البرز انبار دستگاه های رمز دهنده ارز را کشف کرد

کرج- ایرنا - رئیس پلیس البرز از کشف یک انبار دستگاه های رمز کننده ارز الکترونیکی به ارزش 28میلیارد ریال توسط ماموران انتظامی این استان خبر داد.

سردار عباسعلی محمدیان روز شنبه درگفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: درادامه ماموریت های اداره مبارزه با قاچاق کالاو ارز پلیس آگاهی استان البرز، ماموران پلیس آگاهی این استان محل انباشت دستگاه های استخراج گر رمز« ماینرها» که درحوزه ارزهای الکترونیکی کاربرد دارد را کشف کردند.
وی اضافه کرد: دراین زمینه یک نفر دستگیر و اذعان داشت که به عنوان رابط و فروشنده دستگاه ها بوده و مالک اصلی کالای قاچاق فرد دیگری است که در این زمینه فعالیت دارد.
محمدیان افزود: ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتی گسترده منزل نامبرده را در یکی ازمناطق شمال غربی تهران شناسایی و با نیابت قضایی وی را دستگیر کردند.
وی اظهار داشت: در بازرسی از محل 291 دستگاه ارز الکترونیکی، 2 دستگاه پوز و مقادیر زیادی فاکتورهای فروش انواع دستگاه ارز کشف کردند.
فرمانده انتظامی البرز خاطرنشان کرد: پرونده این متهم که به فعالیت درحوزه بازار تلفن همراه و تجهیزات رایانه ای به صورت غیر قانونی درسطح تهران و شهرستان ها فعالیت می کرد برای انجام مراحل قانونی و قضایی به تعزیرات حکومتی ارجاع شد.
ازابتدای سال جاری تاکنون بیش از 2هزارو 700 میلیارد ریال انواع کالای قاچاق دراستان البرز کشف شده است.
2098/ 6155

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال