وزیر ورزش و جوانان:

10 ورزشگاه در کشور بهره برداری می شود

تربت حیدریه - ایرنا - وزیر ورزش و جوانان با بیان اینکه ورزشگاه پنج هزار نفری تربت حیدریه ششمین ورزشگاهی است که در سال جاری راه اندازی می شود، گفت: تا پایان امسال چهار ورزشگاه دیگر در مناطق مختلف کشور به بهره برداری می رسد.

به گزارش ایرنا، مسعود سلطانی فر روز شنبه در آیین راه اندازی ورزشگاه پنج هزار نفری تربت حیدریه افزود: این طرح ها هدیه چهلمین فجر شکوهمند انقلاب اسلامی به ملت ایران است.
وی اظهار کرد: در شرایطی که دشمنان نظام قصد دلسردی مردم از نظام دارند، در هفته دولت امسال یک برنامه 6 ماهه تدوین کردیم تا جشن چهل سالگی انقلاب را با شکوه و تداوم بیشتر و بهتر نسبت به سال های گذشته برگزار کنیم.
وی گفت: افزون بر این پروژه ها، صدها سالن ورزشی و طرح های مختلف در کشور در حال ساخت و تکمیل است که بخشی از آنها دهه فجر امسال به بهره برداری می رسد.
وزیر ورزش و جوانان با بیان اینکه امسال با وجود محدودیت های مالی دولت، تعدد پروژه ها و طرح های ورزشی چشمگیر و قابل ملاحظه است، افزود: امروز کشور در شرایط ویژه ای قرار دارد و گذر از این وضعیت و گردنه سخت نیازمند وحدت، هم افزایی و هماهنگی بین مردم و ارکان نظام است.
امروز در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در آیینی با حضور وزیر ورزش و جوانان ورزشگاه پنج هزار نفری تربت حیدریه به بهره برداری رسید.
32 باشگاه ورزشی در تربت حیدریه فعال اند که هفت باشگاه ویژه بانوان است.
همچنین 10 هزار ورزشکار در قالب 40 هیات ورزشی در تربت حیدریه فعالیت دارند که چهار هزار و 670 نفر از آنان بیمه شده اند.
مرکز شهرستان 225 هزار نفری تربت حیدریه در 150 کیلومتری جنوب غربی مشهد واقع است.
7079/6121 / 6053

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال