هافبک خارجی استقلال هفته آینده با آبی پوشان تمرین می کند

تهران - ایرنا - مذاکرات استقلال با یک هافبک طراح خارجی مراحل پایانی خود را پشت سر می گذارد و اگر اتفاق خاصی رخ ندهد هفته آینده او در ترکیه با آبی پوشان تهرانی تمرین می کند.

به گزارش ایرنا؛ سرمربی آلمانی تیم استقلال که این روزها و در فصل نقل و انتقالات تیمش روزهای خوبی را سپری نمی کند، سخت در تلاش است تا هر طور شده حداقل دو بازیکن برای نیم فصل دوم مسابقات لیگ برتر به ترکیب تیم استقلال اضافه کند.
به نظر می‌رسد، جای خالی یک هافبک طراح و مهاجم هدف و گلزن در این تیم احساس می‌شود و 'وینفرد شفر' که به خوبی می داند برای حضوری پر قدرت در نیم فصل دوم مسابقات لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا به بازیکنان طراز اولی نیاز دارد فهرست 3 نفره ای از بازیکنان مورد نظرش را در اختیار امیر حسین فتحی قرار داده و از او خواسته است تا هر طور شده زمینه حضورشان در این تیم را فراهم کند.
در این فهرست نام یک مهاجم دیده می شود که قرار است در اردوی ترکیه به جمع آبی پوشان ملحق شود، همچنین شفر یک هافبک طراح را گزینش کرده که مذاکرات مقدماتی با او انجام و اگر اتفاق خاصی رخ ندهد هفته آینده در کمپ امیر اسپورت ترکیه از این بازیکن رونمایی می شود.
تیم استقلال بامداد فردا - جمعه - برای برپایی اردو در کمپ امیر اسپورت ترکیه، تهران را به مقصد این کشور ترک می کنند.
ورزشی**م.ت** 1200

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال