9 دانش آموز میاندوآبی به علت مسمومیت روانه بیمارستان شدند

مهاباد - ایرنا - مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان میاندوآب در جنوب آذربایجان غربی گفت: 9 دانش آموز پسر در روستای «سوگلی تپه» این شهرستان با علایم مسمومیت روانه بیمارستان شدند.

سهراب حیدری شامگاه چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در پی تماس تلفنی با مرکز فوریت های پزشکی 115 و کسب خبری مبنی بر مسمومیت تعدادی از دانش آموزان مقطع ابتدایی این روستا، تکنسین های اورژانس به محل اعزام شدند.
وی افزود: این دانش آموزان که علایم تهوع، سرگیجه و شکم درد داشتند در سریع ترین زمان ممکن به بیمارستانی در میاندوآب انتقال یافتند و بستری شدند.
وی با بیان اینکه هم اکنون وضعیت عمومی این دانش آموزان مساعد است، گفت: این دانش آموزان تنها به منظور مراقبت بیشتر بستری و تحت نظر هستند.
رییس اداره روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل آموزش و پرورش آذربایجان غربی نیز با بیان اینکه علت این اتفاق مشخص نیست، افزود: سیستم گرمایشی این مدرسه استاندارد/پکیج/ است و دلیل مشخصی برای این مسمومیت وجود ندارد.
مهدی محمدپور بیان کرد: این دانش آموزان قبل از بروز علایم مسمومیت در حال آموزش کارگاهی در نمازخانه این مدرسه بودند.
به گزارش ایرنا روستای «سوگلی تپه» در نزدیکی شهر میاندوآب واقع شده است و این دانش آموزان در بیمارستان فاطمه الزهرا (س) این شهر بستری هستند.
7125/3072 /9871

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال