21 باب خانه غیر مجاز در شهرستان نور تخریب شد

نوشهر - ایرنا - مدیر جهادکشاورزی نور گفت که 21 واحد مسکونی غیرمجاز در بخش چمستان این شهرستان با حکم قضایی تخریب شده است.

رحمت الله علی بابایی عمران روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود که تخریب این خانه ها دیروز با حضور نمایندگان دادگستری، جهاد کشاورزی و نیروی انتظامی شهرستان در روستاهای تجاسم کلا، شهروند و خطیب کلا انجام گرفت.
وی از آزاد شدن حدود 15هزار متر مربع زمین کشاورزی و باغی در پی تخریب این خانه ها خبر داد و گفت: به مالکان این خانه ها هنگام ساخت و ساز تذکر و اخطار شده بود تا نسبت به توقف کار اقدام کنند، ولی آنان توجهی نکردند و اکنون با حکم قضایی، سازه های ساخته شده، تخریب شد.
علی بابایی با هشدار به متخلفان در باره برخورد جدی با هرگونه ساخت و ساز غیرمجاز، افزود: از ابتدای امسال تاکنون این سومین تخریب ساخت و سازهای غیر مجاز در اراضی کشاورزی شهرستان نور است.
وی از مالکان زمین های کشاورزی و باغی خواست تا قبل از هرگونه اقدامی در رابطه با ساخت و ساز و تغییر کاربری غیر مجاز در زمین های کشاورزی خود، جهت اخذ مشاوره و مجوزهای قانونی لازم به جهاد کشاورزی شهرستان یا مراکز تابعه مراجعه کنند.
شهرستان نور با داشتن حدود 20 هزار هکتار زمین های کشاورزی در غرب مازندران واقع است.
/1295/ 1602/1654

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال