درگیری دانش آموزان شیرازی منجر به قتل شد

شیراز-ایرنا- درگیری بین چهار دانش آموز شیرازی که صبح چهارشنبه 19 دی 97 رخ داد منجر به قتل یکی از آنها با ضربه چاقو شد.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی فارس در این زمینه به ایرنا گفت: پیش از ظهر چهارشنبه درگیری میان چهار دانش آموز در اطراف دبیرستان ارسنجانی شیراز منجر به کشته شدن یکی از آنها بنام ح – ت 16 ساله شد.
سرهنگ کاووس محمدی ادامه داد: سه نفر دیگر از دانش آموزان که در این درگیری مشارکت داشتند دستگیر شدند که دو نفر از آنها 16 سال سن و یکی 17 ساله است.
وی اضافه کرد: جزئیات پرونده در حال بررسی است و تشخیص اینکه قاتل اصلی کدام یک از این سه دانش آموز بوده و ضربه نهایی را زده، مساله ای فنی است که نیاز به بررسی دقیق تر دارد و جزئیات آن در روزهای آینده منتشر خواهد شد.
محمدی گفت: دانش آموز مقتول در مسیر انتقال به بیمارستان فوت کرد.
مدیر آموزش و پرورش ناحیه 3 شیراز نیز به ایرنا گفت: درگیری دانش آموزان دبیرستانی پس از پایان امتحان و در بیرون از دبیرستان ارسنجانی شیراز رخ داد.
محمد کماندار بیان کرد: مقتول دانش ‌آموز پایه دهم رشته انسانی دبیرستان ارسنجانی بوده است وقاتلین دانش ‌آموزان هنرستان‌های جوانمردی و دستغیب به همراه یک تن از اراذل بوده اند.
وی ابراز داشت: این دانش‌ آموز پس از امتحان و با تعطیلی مدرسه،در راه رفتن به سمت منزل بوده است که با تعدادی از دانش‌آموزان دیگر درگیر که منجر به قتل او شد.
مدیر آموزش و پرورش ناحیه 3 شیراز ابراز داشت: در پی این اتفاق بلافاصله مدیر دبیرستان مربوط در محل حاضر شد و مراتب را به اورژانس و پلیس اطلاع داد.
کماندار اضافه کرد: از آنجا که حادثه در بیرون از مدرسه رخ داده است، گزارش‌های تکمیلی باید توسط پلیس اعلام شود؛ همچنین علت درگیری هنوز مشخص نیست.
وی با تاکید بر اینکه مسئول حراست بازرسی و مرکز مشاوره آموزش و پرورش در جریان این موضوع قرار گرفته‌اند اعلام کرد: یک نفر نیز مامور پیگیری موضوع از طریق کلانتری محل و پیمودن مراحل قانونی است.
7375 /9873/ 1876

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال