گزارش سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس از نشست با محمود علوی /

بخشی در دوران بازداشت وزارت اطلاعات شکنجه نشد

تهران- ایرنا- سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت : وزیر اطلاعات و مدیران وی تاکید کردند که اسماعیل بخشی به هیچ وجه در دوران بازداشت این وازتخانه شکنجه نشده است.

علی نجفی خوشرودی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار پارلمانی ایرنا افزود:در جلسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی با حضور سیدمحمود علوی وزیر اطلاعات ، ادعای شکنجه اسماعیل بخشی کارگر شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت تپه در دوره بازداشت مورد بررسی قرار گرفت.
وی اضافه کرد: وزیر اطلاعات و مدیران آن وزارتخانه ضمن ارائه گزارشی از روند اقداماتی که منجر به دستگیری و بازداشت آقای بخشی شده تاکید کردند که به هیچ وجه نامبرده در دوره بازداشت وزارت اطلاعات شکنجه نشده است.
وی همچنین یادآور شد: وزیر اطلاعات تصریح کرد که کار اطلاعاتی با قاطعیت و در عین حال با حفظ حرمت افراد انجام می شود.
وی ادامه داد : همچنین در نشست کمیسیون با حضور امیر حاتمی وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح و معاونان و مدیران آن وزارتخانه، گزارش عملکرد بودجه این وزارتخانه در سال 97- 1396 و 98 مورد بررسی و تبادل نظر قرار گرفت.
نجفی خوشرودی بیان کرد: در این جلسه اعضای کمیسیون بر تقویت بنیه دفاعی کشور و همچنین اهتمام ویژه به معیشت کارکنان و بازنشستگان نیروهای مسلح تاکید کردند.
سخنگوی امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس عنوان کرد: ضرورت تفکیک اقدامات ضد امنیتی با پیگیری مطالبات صنفی، اهتمام به رفع زمینه های پیدایش نارضایتی اجتماعی از طریق کاهش مشکلات کارگران و ضرورت تنویر افکار عمومی از اهم مواردی بود که از سوی اعضای کمیسیون تاکید شده است.
شبس**9121*3061 **1917

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال