پایان اعتصاب استقلالی ها در گرو نقد شدن چک بازیکنان

تهران- ایرنا- اعتصاب بازیکنان استقلال هنوز ادامه دارد. آن ها برای حضور در تمرینات و سفر به قطر خواهان دریافت بخشی از مطالبات خود هستند.

به گزارش روز دوشنبه ایرنا، اعتصاب بازیکنان استقلال از روز تست های پزشکی آغاز شد. با تصمیم وینفرد شفر قرار بود بازیکنان این تیم قبل از شروع تمرینات آماده سازی حضور در نیم فصل دوم لیگ برتر، تست های پزشکی پشت سر بگذارند اما در کمال تعجب آن ها از انجام این کار خودداری کردند.
شفر 15 دی را به عنوان زمان آغاز تمرینات استقلال اعلام کرد اما تمرین این تیم برگزار نشد و مدیر فوتبالی استقلال در مصاحبه ای گفت با توجه به این که سرمربی آلمانی استقلال با تاخیر به ایران بازگشت آغاز تمرینات استقلال 16 دی خواهد بود اما باز هم این اتفاق رخ نداد تا اعتصاب بازیکنان این تیم رنگ حقیقت به خود بگیرد.
با این وجود مشکلات استقلالی ها حل نشد و حالا در روزی که پیش از این مدیران استقلال آن را تاریخ شروع تمرینات اعلام کرده بودند، خبری از حضور بازیکنان در تمرینات و اردو نیست و هیچ برنامه تمرینی از سوی باشگاه اعلام نشده و عدم برگزاری تمرین و سفر نکردن به کشور قطر قطعی است.
مسئولان باشگاه استقلال در تلاش هستند مبلغ چهار میلیار تومان از حامی مالی باشگاه دریافت کنند تا با پرداخت بخشی از مطالبات بازیکنان و همچنین تهیه هزینه اردوی خارجی شان به قطر بروند و این مهم تا این لحظه محقق نشده است.
امروز صبح مدیر فوتبالی استقلال برای دیدار با امیرحسن فتحی راهی باشگاه شد اما موفق به این ملاقات نشد چرا که فتحی برای حل مشکلات مالی، ساختمان باشگاه را ترک کرده بود.
مدیران استقلال در تلاش هستند تا عصر امروز مبلغی از قراردادها را فراهم کنند که در این راه به کمک حامی مالی خود نیاز دارند و اگر این اتفاق رخ بدهد احتمالا طی 24 ساعت آینده اعزام تیم به قطر نهایی خواهد شد و در غیر این صورت یک بحران تمام عیار پیش روی آبی ها خواهد بود.
ورزشی**م.ت**2024

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال