حاجیلو: بازیکنان استقلال اعتصاب نکرده اند

تهران- ایرنا- مدیر تیم فوتبال استقلال اعتصاب بازیکنان این تیم را به دلیل مشکلات مالی تکذیب کرد و گفت: بازیکنان باشگاه خود را دوست دارند و با وجود مشکلات مالی از هیچ تلاشی برای موفقیت استقلال دریغ نکرده اند.

به گزارش ایرنا؛ اصغر حاجیلو روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ورزشی ایرنا اظهار داشت: این که بازیکنان استقلال به دلیل مشکلات مالی دست به اعتصاب زده اند به دور از واقیعت است و آن را تکذیب می کنم.
او افزود: بازیکنان استقلال باشگاه خود را دوست دارند و همواره با تمام مشکلات مالی که وجود داشته برای موفقیت تیم خود تلاش کرده اند.
حاجیلو در پاسخ به این پرسش که چرا تمرین استقلال لغو شد گفت: با توجه به این که قرار بود امروز برای برگزاری اردوی تدارکاتی راهی کشور قطر شویم تمرین استقلال لغو شد. ضمن این که قرارداد باشگاه استقلال با مجموعه ورزشی صنایع دفاع به اتمام رسیده و مدیران تیم در حال مذاکره هستند تا محل مناسبی را برای تمرینات پیدا کنند.
مدیر تیم فوتبال استقلال تصریح کرد: اردوی تدارکاتی استقلال به واسطه مشکلات خروجی چند بازیکن و همچنین مشکلات مالی امروز لغوشد اما به طور حتم با برطرف کردن موانع موجود ظرف یکی یا دو روز آینده این مهم انجام خواهد شد و امیر حسن فتحی سرپرست باشگاه استقلال در این راه زحمات فراوانی کشیده است.
وی با بیان اینکه باشگاه استقلال سرگرم مذاکره با مهاجم خارجی برای تقویت این تیم در نیم فصل دوم مسابقات لیگ برتر می باشد خاطرنشان ساخت:سیاست باشگاه استقلال از روز اول فصل نقل و انتقالات این بود در فضایی آرام و بدون حاشیه با بازیکنان مورد نظر مذاکره کند و این مذاکرات در حال انجام است و به طور حتم پس از رسیدن به توافقات کامل به صورت رسمی اعلام خواهند شد.
حاجیلو در پایان گفت: هواداران استقلال نگران شرایط تیم محبوب خود نباشند و بدانند تمامی مدیران، مربیان و بازیکنان استقلال برای شادی و رضایت خاطر دل این عزیزان که همواره حامی و پشتیبان تیم بوده اند نهایت تلاششان را به کار خواهند بست.
ورزشی**م.ت**9118

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال