لایحه بودجه 98 در فراکسیون مستقلین بررسی شد

تهران-ایرنا-سخنگوی فراکسیون مستقلین مجلس گفت: لایحه بودجه سال 1398 کل کشور با حضور کارشناسان مرکز پژوهش ها در این فراکسیون بررسی و مقرر شد که اعضا پنج پیشنهاد در مورد این لایحه به مجلس ارائه کنند.

«مهرداد لاهوتی» در گفت وگو با خبرنگار پارلمانی ایرنا با تشریح جلسه امروز - یکشنبه - این فراکسیون با محور لایحه بودجه سال آتی افزود: 14 میلیارد دلار ارز یارانه‌ای، چهار هزار و 200 تومانی برای کالا‌های اساسی در لایحه بودجه پیش بینی شده که امروز بررسی کردیم آیا باید این روش را همچنان دنبال کنیم یا آن که تغییر دهیم.
سخنگوی فراکسیون مستقلین مجلس ادامه داد: همچنین اگر فروش نفت به یک میلیون بشکه در روز برسد چه اقداماتی را باید در سال آینده انجام دهیم.
لاهوتی از دیگر موارد مورد بحث در جلسه امروز را ایجاد منابع درآمدی جدید عنوان کرد و گفت: فراکسیون مستقلین تلاش دارد با انجام بررسی‌ها منابع درآمدی جدیدی را ایجاد کند و همچنین با استفاده از راهکار‌هایی هزینه‌های دولت را در لایحه بودجه سال 98 کاهش دهد.
وی تصریح کرد: ادامه بررسی لایحه بودجه در این فراکسیون روز سه‌شنبه با حضور کارشناس مرکز پژوهش‌های مجلس برگزار می شود تا پنج پیشنهادی اعضا نهایی شود.
سیام**9121**1058**1336

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال