حجت الاسلام و المسلمین ناطق نوری:

خانواده های ایرانی با ورزش زورخانه ای آشنا شوند

تهران - ایرنا - عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: خانواده ها نقش بسزایی در تشویق فرزندان به ورزش زورخانه ای و کشتی پهلوانی دارند و باید مقدمات آشنایی بیشتر خانواده ها با آیین های این ورزش بیش از گذشته فراهم شود.

به گزارش روز شنبه ایرنا از فدراسیون ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی، حجت الاسلام و المسلمین «علی اکبر ناطق نوری» در دیدار با مسوولان این فدراسیون افزود: خوشبختانه اقدامات بسیار موثری در جهت توسعه همگانی این رشته ملی که با آموزه های اخلاقی عجین شده صورت پذیرفته است، اما نباید مسوولین و خادمین این ورزش به همین اکتفا کنند.
وی اظهار داشت: شایسته است که دست اندرکاران این ورزش با تلاش مضاعف و کاری جهادی نسبت به جذب بیشتر اقشار مختلف جامعه که به این ورزش نیز علاقمند هستند، اقدام نمایند.
در این دیدار که امروز (شنبه) برگزار شد، مجتبی جوهری (رییس فدراسیون)، سیدعبدالله سجادی (نایب رییس فدراسیون)، احمد جعفرپور (پیشکسوت ورزش زورخانه ای و مشاور عالی فدراسیون)، یوسف طوقانی (عضو هیات رییسه فدراسیون) حضور داشتند که جوهری در ابتدای این دیدار گزارشی از چگونگی عملکرد فدراسیون در 2 سال اخیر ارائه کرد.
در پایان از حجت الاسلام و المسلمین ناطق نوری دعوت شد تا به عنوان یکی از پیشکسوتان این ورزش تاریخی در دومین دوره آیین ملی «پدران گود» که بهمن ماه جاری به مناسبت بزرگداشت چهلمین سال پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در مشهد مقدس (پایتخت معنوی ورزش زورخانه ای و کشتی پهلوانی) برگزار گردد، حضور یابند.
ورزشی**1067**9118

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال