معاون وزیر ورزش:

مدیران زمینه سرمایه گذاری بخش خصوصی در ورزش را مهیا کنند

همدان - ایرنا - معاون پارلمانی وزیر ورزش و جوانان گفت: مدیران ورزش استان ها باید زمینه و بسترهای لازم جهت سرمایه گذاری بخش خصوصی را مهیا کنند.

به گزارش ایرنا، امیررضا خادم روز شنبه در آیین تکریم و معارفه مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان اظهار داشت: حمایت از سرمایه داران بخش خصوصی یکی از مهمترین سیاست های وزارت ورزش و جوانان است و مدیران باید به این مهم توجه جدی داشته باشند.
وی اضافه کر: با توجه به مشکلات جدی مالی و شرایط تحریم ها، جذب سرمایه داران بخش خصوصی باید در اولویت های اجرایی مدیران استانی قرار بگیرد تا بتوانیم طرح های نیمه تمام را با مشارکت و همیاری آنها به اتمام برسایم.
خادم افزود: امروزه باتوجه به وضعیت بودجه ای نمی توانیم به تنهایی نسبت به تکمیل طرح های نیمه تمام اقدام کنیم بنابراین مشارکت بخش خصوصی را راهگشا می دانیم.
وی بیان کرد: مدیران ورزش استان ها باید نسبت به ترغیب بخش خصوصی برای سرمایه گذاری، اقدام کنند و نگاه به این حوزه باید حمایتی و تشویقی باشد.
معاون پارلمانی وزیر ورزش و جوانان کشور خاطرنشان کرد: نباید این انتظار را داشت که بخش خصوصی به عنوان خیر ورزش دوست ورود کند چرا که به طور طبیعی در قبال سرمایه گذاری انتظارهای مادی و معنوی دارد که باید مورد توجه قرار بگیرد.
خادم جابجایی مدیران را در نظام اجرایی کشورها طبیعی دانست و گفت: به هر حال دیر یا زود این اتفاق برای همه مدیران خواهد افتاد و مهم این است که انتهای خدمت با عملکرد مثبت همراه باشد.
وی افزود: رسول منعم در مدت تصدی دستگاه ورزش و جوانان همدان منشا خدمات خوبی بود و از مدیران اخلاق مدار و توانمند کشور به شمار می رود.
معاون پارلمانی وزیر ورزش و جوانان یادآور شد: این مدیر باتجربه قرار است از این پس در معاونت فرهنگی فعالیت جدید خود را سپری کند و اگر هم صلاح بر مدیریت استانی باشد، اقدام خواهد شد.
وی بیان کرد: محسن جهانشیر مدیرکل جدید ورزش و جوانان استان همدان نیز در آخرین نظر سنجی و مصاحبه ای شورای معاونین وزارتخانه که در حوزه مدیران فعال انجام شد، رتبه دوم را کسب کرد.
خادم خاطرنشان کرد: عملکرد جهانشیر در دوره سرپرستی اداره ورزش و جوانان سمنان به قدری مطلوب بود که برای انتقال وی به همدان با مقاومت جدی مسئولان این استان مواجه شدیم.
وی افزود: با این حال همدان یکی از استان های مهم با ظرفیت بسیار بالا در حوزه ورزش و جوانان است و قطع به یقین این جابجایی زمینه تداوم موفقیت های دستگاه ورزش استان را به دنبال خواهد داشت.
معاون پارلمانی وزیر ورزش با تاکید بر لزوم توجه به حوزه جوانان و بانوان گفت: حوزه جوانان در اولویت های جدی وزارت ورزش است و نگاه کلان به سازندگی مدیران موفق برای آینده کشور داریم.
وی خاطرنشان کرد: درخشش بانوان در عرصه های مختلف ورزشی به ویژه بازی های آسیایی نیز نشان از موفقیت های ارزنده آنها داشت که باید مورد حمایت جدی قرار بگیرند.
در این مراسم محسن جهانشیر به عنوان مدیرکل جدید ورزش و جوانان استان همدان معرفی شد.
7520**2090

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال

گالری تصاویر